Ženske pohlavné ochorenia

mony9260

Zápal nedostane každý. Ja som mala infekciu v tele a tam sa mi to prejavilo. Tým pádom som sa liečila na kvasinky a zároveň brala širokospektrálne antibiotiká.

mony9260

Za málinko, na každého liečba pôsobí inak, niekoho to bolí viac, niekoho menej. Záleží to od toho, aká si citlivá a koľko bolesti znesieš. Nie je to však nič príjemné. Je to také štipnutie. Vrátiť sa to môže hocikomu. Preto je dobré, posilniť svoju imunitu a dávať si pozor. Tieto info ti však musí poskytnúť kožná alebo tvoj gynekológ. Niekomu stačí vypaľovanie podstúpiť 3x a niekomu aj 7x. Záleží to od veľkosti a závažnosti tvojho problému.

bububu

mony9260 dakujem :)
to znamena že s ami to bude mocť hocikedy vrátiť?
ja som s tym bola dneska 1x u DR a v stredu idem na prvy zakrok tou krio liečkobu to zmrazovanie a ževraj to budem musieť podstupit 3-4x
boli to moc?
a ten zapal,ale nemusi dostať každý ?

mony9260

Vírus sa vyliečiť nedá, no posilnením imunity a zaočkovaním znížiš riziko návratu.. Už sa s tým zaoberám vyše 4 mesiacov a preštudovala som si toho až moc..

Allenkaaaaaa

pokial viem, virus budes mat navzdy v tele, nikdy sa ho nezbavis. Aj keby si uz nemala vonkajsie prejavy, v sebe budes mat virus navzdy

mony9260

Ahoj Bububu.. Ja som ich mala.. resp. ešte stále mám.. Ja som po vypaľovaní dostala silnú infekciu (kvasinky a mykózu).. Obrátila som sa tak na nemocnicu a tam mi to vypálili.. Bolelo to však veľmi, no vypália ti to aj s korienkami a je malá pravdepodobnosť, že sa ti to vráti.. Ja idem 1. do nemocnice, aby mi to vypálili všetko úplne do čista, musia ma však uspať.. Ak ti pomôžem poradiť, začni posilovať imunitu a porozmýšľaj aj o očkovaní.. Bližšie info ti o tom podá tvoj gynekológ..