Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco som stale unavena? !!

Príspevok v téme: Preco som stale unavena? !!
tanickaaa

stale som unavena, aj ked sa dobre vyspim, v poslednej dobe unavu pocitujem stale..idem si dat pre istotu vysetrit krv, ale skor si myslim ze to je mozno aj prichadzajucou jesenou , alebo nespravnou stravou? nemam ju taku zlu, ale pred cca polrokom som sa stravovala lepsie aj cvicila viac, teraz uz nemam moznost..nemate niekto dake dobre tipy a triky na dobre stravovanie a proti unave? a mozno aj nejake tipy ako sportovat ked nie je vela penazi na posilku..predtym som tam bola aj 3 krat do tyzdna a bola som vo velmi dobrej formy..teraz si to uz nemozem dovolit, pretoze sa stahujem do BA a tam su posilky dost drahe:-/

Gima

Popíjaj rano hrenček acidofilneho mlieka, upravuje črevnu miklofloru, jogurty s bifidokulturou Active, jogurtove napoje. Zo zeleniny je dobrý špenát, kel, brokolica, šošovica, kapusta, kaleráb, mrkva, rajčiny atd.
Doležity je aj pitný režim, čaj, voda káva.
Mne to pomohlo.

veronika89_8

S tým železom to je pravda, sestra s tým mala tiež problémy, bola anemicka takže často veľmi unavená, brala železo v tabletkách a až to jej pomohlo

dedkovo

Ale no-mam 70 rokov-mam rakovinu kosti a peru do mna teraz imunoterapiu, silne lieky, ze padam na hubu a vraj ma to tak byt-a viem oklamat unavu-cvicim 2x30x 5 tibetanov, nech ho roztarha, omladzuje o 20, 30 rokov ale hlavne telo reaguje tak ako spinajuce kone ked ich gazda bil aby podali enormny vykon-dalej popalujem si 400x fenom 2000 W vonkajsiu cast kolena, vraj je dozitie az 130 rokov, 3x do mesiaca, ale ja to robim aj 3x do tyzdna. Som na tom ako Gott-prezitie moje tak 3, 4 roky-ale nebojim sa, bol som v Rusku, v Amerike, v Thajsku-meditujem denne aj 2 hodky, lebo mozgom nam prudia vacsinou negativne myslienky a tie ovplyvnuju vsetky zle organy-pijem aj stavy, z cervenej repy ci mrkvy alebo zeleru, lebo som chudokrvny- a treba si hovorit Zo dna na den sa citim lepsie a lepsie po kazdej stranke, aspon 40x cim viac tym lepsie-podobnou vetou som prestal fajcit. Viac neviem, no tak hovorte si Som stastna velmi stastna, a stale dokola.

Sirael

Ahoj, skus sa viac zamerat na svoju zivotospravu a hlavne pitny rezim- niekedy je unava signalom, ze telo nema dostatok vody, teda je doslova ,,vystavene\\\". Ovocie a zelenina urcite tiez nemozu uskodit, a co sa tyka toho cvicenia, mne zvykne dost pomahat, ked sa aspon polhodinku denne, bars aj trikrat ci styrikrat do tyzdna, poriadne ponatahujem a trosku si zacvicim s cinkami, alebo taka dlhsia prechadzka po cerstvom vzduchu tiez dokaze pomoct.

diamant19

skus vysetrit stitnu zlazu.. ja mam s nou problem a som uz niekolko rokov stale unavena... raz som spala 24hod som sa zobudila a nic spala by som stale.... skus tu sz..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco som stale unavena? !! - Fórum - ZDRAVIE.sk