Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdražovanie, kríza, bieda a hlad

zdradca

ano na Slovensku bolo dobre za minuleho rezimu,ale uz nebude tak sa treba pripravit.Ludia plakali chceli ist na zapad,hla uz zapad je otvoreny a co nam to pomohlo? To co je teraz vykoristovanie. Komunisti sa snazili aby mal kazdy robotu a aketake socialne vyhody.Tento system na Slovensku je vlastne nedefinovatelny,lebo neni ani zapadny ani socialny
proste chaos. Uz nikdy si robotnik s platu nepostavi svojpomocne dom ako to bolo za komunizmu.Uz nikdy sa nebude studovat tak ze sa studovalo priamo pre podnik,Uz nebudu od firiem nenavratne pozicky pre mlade rodiny.Ale ludia sa mali dobre a nevedeli si to vazit.Zapad degeneroval mladu generaciu na svoju stranu ved v mladezi je buducnost a co stoho teraz ma? Zvysila sa kriminalita,znizila sa porodnost, lebo zeny sa boja mat deti,ked nemaju istotu,ze ich aj dochovaju.
Ano v minulosti mali aj 10 deti,aj zilo sa chudobnejsie a preto chlapi odchadzali za pracou do Ameriky a kadetade.Aj to sa opakuje s historie.Historia sa opakuje,bola kriza potom vojna,co je teraz? Svetova kriza a co pride? Staci len sledovat spravy ako sa v tichosti staty vyzbrojuju,ako rastie socialna nerovnost,ako ludia stratili vieru v lepsi zajtrajsok.A odpoved je jasna.Otazka znie,nie ci bude vojna,ale kedy. A ja osobne si myslim, ze daleko k tomu svet nema.(vid proroctva)
A budeme si vazit - Hlavne, ze sme zdravy a je mier,ale bude neskoro

milli11

Fuha, viem si predstavit, ze by som kradla, utekala a skryvala sa, keby som nemala co jest. Ale predavat svoje organy, to by som si netrufla.

Lulu2011

dnes som citala clanok, ze ludia su tak zufali, ze predavaju vlastne organy, najviac to bolo v Juhoslavii, Sbrsku, kde za oblicku pýtaju od
30 000 eur, toto sa uz rozsirilo aj do Grecka, Talianska, no a ja som si spomenula na pripad, ked Slovak predaval oblicku a štab ho načapal a chcel za nu teraz sa podrzte 500 eur! takze tak Slova rovna sa chudak :( organy maju nevycislitelnu hodnotu, kedze zdravie je najvacsie bohatstvo, ale ked nemaju ludia co jest, ako platit za byvanie uz rozpredavaju seba :( a Slovak ako vzdy ide pod cenu, vsak co

milli11

Ale zas som aj pocula, ze ludia su uz unaveni zo superenia a vojen. Takze nic nebude.

A citala som aj taku vec, ze vraj 3. svetova bola vlastne studena vojna a bude 4. svetova, kde bude vojna chudobni prosti bohatym.

Ale to som len tak bludila po weboch.

arman

"Co si o tom myslite"

Uz niekolko rokov jedno - vojna, kriza, hladomor, cistka... tazky zivot spred vojen sa vrati.

Lulita

je to velmi....velmi....velmi...stresujuce, najhorsie je, ze aj ked zacnem robit, nebude to ziadne terno, proste ziadne dobre vyhliadky do buducna pri tých sk platoch

Lulita

Maoam - dali, lebo sme zalozili mojej mami byt a muz ma fiktivnu vyplatnu pasku na vacsi prijem ako ma, do podnajmu nechcel ani za svet, vyhadzovat peniaze, tak raz ostane byt aspon synovi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdražovanie, kríza, bieda a hlad - Fórum - ZDRAVIE.sk