Bezvysledne hladanie prace ma ubija....

Príspevok v téme: Bezvysledne hladanie prace ma ubija....
Praca8

Ahojte, uz neviem ako dalej. Vsetko sa zdrazuje, treba platit ucty, potraviny a benzin sa zakazdym zdrazuje, najom ide zakazdym hore, a roboty nikde. Ako do hajzlu mame my obycajni ludia vyzit a nezit kazdodenne v napati a depresiach a zufalstve, ci budeme mat zajtra na chlieb a ci nie? A ti hajzli v parlamente si sedia na svojich zadkoch a uzivaju si miliony z nasich dani... Co to je za spravodlivost, ze sa musime tak kazdodenne trapit a netesit sa zo zivota? Normalny vzdelany(ale aj nevzdelany) clovek, ktory chce robit, proste nemoze, lebo nema kde... stat sa o to nestara... pozeraju len na svoje rite. Potom sa cuduju, ze vzrasta kriminalita, ved bodaj by nie, ved ako maju ludia uzivit svoje deti? Hlupaci tam hore. Od nas beru dane a davaju ich ciganom, aby mali spokojny zivot a na nas nemyslia, hlavne ze sa vyvazaju na bavorakoch. Chce sa mi z toho systemu na svete vracat. Chcem obycajnu pracu a nemozem ju najst a som povinna kazdodenne trpiet proti vlastnej voli. Bude vobec niekedy lepsie?

Slecna A.

ked som mala 15 rokov a moja starka obhajovala komunizmus, takmer sme sa vzdy kvoli tomu pohadali....a ted, ked si na to znova spomeniem, hovorim si, ze ta doba bola este oproti tejto dobe vyborna...

pan d.

A tie pausaly su fakt krasne, ale skuste pol roka nezaplatit fakturu... Az potom uvidite pristup k zakaznikovi a tie pokuty.

pan d.

Ja som si dva roky nemohol najst pracu, zrutil som sa a skoncil som na invalidnom dochodku. Obdivujem ludi, ktorych to nepolozi. Samozrejme som si vyrobil pocas zivnosti dlhy a vsetko som musel pekne zaplatit. Bolo to okolo tisic eur. A kde som si na to zarobil? Ciernou pracou. Tak do kelu co je to za system, ked si ma clovek zarobit ciernou pracou na oficialne dlhy??? Ah, je to na hlavu.