Tehotna - hnis v moci

Príspevok v téme: Tehotna - hnis v moci
gwendela

Na gynde mi zistili kvasinky a v moci hnis. Na kvasinky som dostala cipky, ale na ten hnis mi kazal Dr. pit urologicky caj. Antibiotika mi vraj nechce davat, lebo som len v 9.tyzdni a mohli by uskodit.

Mali ste niektora podobny problem? Ako ste sa preliecili bez liekov a hlavne ako ste sa zbavili toho hnisu?

RNG

Hnisanie moze byt z mikrobov, ktore su antibioticky odolne. Skus pit roztok GSE, ktory rozne nakazy, aj tie, ktore su atb rezistentne znici. A to bez znicenia nasej ochrannej probiotickej flory, ako to robia pravidelne atb.
Elegantna metoda , ako sa zbavit niektorych mikrobov je napr pouzitim D-manozy, cukru, ktory mikroby odhakne aby sa mohli jednoducho splachnut von. Davka je 2 gramy kazde 3 hodiny, asi tak 3-4 dni, teda aj v noci.
Aj NAC(aminokyselina, odhlienovac, ) niekedy pomoze, lebo odmaskuje rozne mikroby, ktore potom telo spozna a znici.
Najma sa jedna o rozne mikroby tvoriace biofilmy, pripadne ine zamaskovane.

Lulita

ja som mala cele tehotnstvo v moci hnis, ale mala som to aj pred a mam to aj teraz pomaly 6 rokov po porode, mne neprisli z coho to mam, ani atb nepomohli, neboj sa dietatu to nijak neuskodi, ked nemas teploty, nejaky evidentny zapal v tele a tiez pozor na bylinky, nie vsetky sa v tehotenstve mozu