Poďme sa chváliť !

Príspevok v téme: Poďme sa chváliť !
mammamia

nenadavajme stale na nieco a niekoho. podme sa radsej chvalit. kazdy z nas ma predsa nejaku dobru vlastnost alebo crtu. vieme sa vobec ocenit? tak to skusme.
ja napr. nerada odkladam povinnosti na neskor, preto sa snazim vzdy vsetko nutne robit co najskor. a rada robim mojim priatelom radost, ked mam pohromade par eur, vzdy kupim niekomu nejaky darcek.

lost

Voso

behanie by som tiez rad, ale neviem aku obuv, vies poradit? :) aj na chodenie nejaku? stale mam otlaky ked dam nad 5km :D

pan d.

No, ked pracujem, tak nie som tu, logicky. Vies kolko pracujem denne /preklady sa nepocitaju/? Pat, desat minut a zarobim tolko, co robotnik za cely den. Treba mat napady, potom to ide samo a ja tych napadov mam do nemoty:D

Voso

Lulu2011 - By si sa divila, no i cez tieto prednosti a veci, čo som si vybudoval si stále nemôžem nájsť priateľku, ktorá by to myslela vážne. Stále len na jednu noc a je to. Tak ale to sa mi vracia, pred tým som to tak riešil ja. Karmu neobídeš:)

Lost - Aha. Som nevedel. Som si myslel, že začínaš behať, alebo niečo :) dobrá prechádzka, ti poviem. Ja zo svojim psom behávam 10km 3x týždenne a ten frajer si na to tak zvykol, že už ho to ani nezmorduje. Tak ale na bajku sa už nestačí diviť.hehe

Lulu2011

pan d. - ja som myslela, ze si u rodicov, iba na ID a nepracujes, kedze si tu cele dni, nic viac nic menej :) ok, tak si pracujuci :)

Voso

Aby som aj ja pomachroval, často športujem(dobrá postava, fyzická kondícia), našiel som si skvelú prácu a celkovo som zabepečený, samostatný(27r), byt v BA a aby som nezabudol - empatický(samozrejme pracujem na tom) :)