Poďme sa chváliť !

Príspevok v téme: Poďme sa chváliť !
mammamia

nenadavajme stale na nieco a niekoho. podme sa radsej chvalit. kazdy z nas ma predsa nejaku dobru vlastnost alebo crtu. vieme sa vobec ocenit? tak to skusme.
ja napr. nerada odkladam povinnosti na neskor, preto sa snazim vzdy vsetko nutne robit co najskor. a rada robim mojim priatelom radost, ked mam pohromade par eur, vzdy kupim niekomu nejaky darcek.

fero111111

nic len ze sa mi paci tvoj nick :) hehe zlaty je aaaaaaaaaa nahodou nieco take viem aj ja co vies ty :P

joo tak to joo potesilo :) kujem :)

Allenkaaaaaa

Mimulus, mozno patris k tym 10%, ktore ovladaju tak svoje mimicke svaly, poziciu tela, rec ruk, jednoducho neverbalne prejvy, ze by som ta neodhadla...ale pokial clovek na tom nepracuje, neovlada to... :) a vtedy si "moj" :)

Lulu2011

pan d. - vsak si na ID, to je zarabanie si? :)

ja som sa uz dlho nechvalila, ani neviem cim...som pekna, mila :)) empaticka, zabavna, cojaviem, co este :p horsie su tie negativne, casto viem fajne upadnut do depky, ale to sem nepatri :))

Mimulus

Allenkaaaaaa ja som netvrdil, že ma máš odhadnúť cez internet ale myslím si, že ak by si ma aj stretla tak by si ma neodhadla :)

Máme sa chváliť nie tak ja by som sa chcel pochváliť tým, že vždy sa dokážem správne rozhodnúť - neexistuje rozhodnutie alebo vec, ktorú by som chcel v minulosti zmeniť :D

Allenkaaaaaa

Mimulus, napisala som, ze dokazem odhadnut cloveka na zaklade rozhovoru, neverbalnych znakov a podobne...nie cez internet. Nie som ziadna vestica Teodora.