antidepresiva a vaha

zdenka

Diky Veronika za podporu, snad mas pravdu a pride ten cas ked budem so svojou vahou a postavou spokojna viac ako teraz :)

veronika

nevsimaj si to, vsak uprimne si priznaj, dnes je umenie, ak to nemas geneticky dane, udrzovat si stihlu postavu, tak jedine zavist z nich urcite vravi...nic si s toho nerob a bud hrda, ze si chuda...a neboj, urcite casom a starostami zivota priberies...

zdenka

nemam zdravotne problemy, len tak trochu zijem v strese.. ak v tomto obdobi schudnem pol kila hned si to kazdy vsimne a tie reci "neschudla si zasa" ma nebavi dookola pocuvat :(

veronika

nie, ja to myslim vazne, pozri, ja som vzdyu vazila tak okolo $% na moju vysku 159 sa zdalo akurat ale bola som chudunka...chcela som vazit aspon 50....a ked prisla choroba...psychika robila svoje...telo si pytalo svoje...a tak som sa rozjedla...ze aaaaaaaaaz..teraz mam celulitidu, strie na zadku aj stehnach a poviem ti, vabny pohlad to nie je, pretym som mala krasne ploche brusko...a zadocek ze mnam...a nozky ako modelka..teraz som ako pampuch....to nie sranda...bud spokojna so svojou vahou..a nepriberaj, ked nemusis..ohorouje ti tvoja vaha zdravie< ja ked som bola chora, som schudla na 44 a vtedy ma nutili jest...aby som neodpadavala...takze ak nemas zdravotne problemy, nevymyslaj a nedrazi svoj metabolizmus...telo si to riadi samo

bubinka

no aj som bola predtym v strese nenormalnom, jest mi nechutilo...som strasne schudla....a ako som zacala brat ad, tak som postupne zacala jest...zacalo mi chutit,az som sa rozozrala ako sa vravi...jedla vela...a casto...a pribrala som potom 16 kil...postupne...to, co som schudla plus desat navyse

IvanBA

To je vec jednotlivca a depresivnych stavov. Ja ich beriem cez 3 a pribral som 3,5 kg. Stres mi nedovoli pribrat a jem ako"vlk" 5-6 krat denne.