Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zavislost na tomto fore? :)

ivet,

ja som tiež niečo hľadala a našla túto stránku. Bolo to pred dvoma rokmi. Stále so sem chodila, čítala..ked sme niekam išli, bola som nervozna, že mi niečo ujde :))
aaa prešlo ma to ..aj teba to prejde, neboj :))

Leela333

Toto je jedna zo stránok, ktorú zapnem vždy, keď som na internete :D A dostala som sa sem tak...no už som na túto stránku narazila, ale nevenovala som jej veľkú pozornosť. Potom som v niečom potrebovala poradiť, tak som založila tému. A bolo to.

pan d.

No, ja som bol aj na psychiatrii v nemocnici, dvakrat a zakazdym ma pustili. Jedine, ze by sa niekto totalne zblaznil, tak by skoncil v nejakom ustave, ale rodina by tomu mohla zabranit.

pan d.

No, ja mam psychozu skutocnu, cize pocul som aj hlasy. Ak psychoza trva dlhsie nez polroka, tak ide o schizofreniu, cize na mna to sedi, len nechapem jedno, preco kazdemu, co pocuje hlasy, hned davaju, ze ma schizo.

pan d.

Neboj sa, nie takych sialencov pustaju:D AKo ja napr. Ked budem uplne fit, tak budem chodievat na preliecenia, na psychiatrii je super zabava:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zavislost na tomto fore? :) - Fórum - ZDRAVIE.sk