Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Forever

Ivka 1

Inga Forever má program na chudnutie a ide na to cestou detoxikácie organizmu a zároveň dovyživenia bunky. Presne tak ako píše Zuzulko, najprv je potrebné očistiť hrubé črevo od nánosov nečistôt ( na črevách môžeme mať aj 5 kg usadenín),ale ak súčasne dáme bunkám výživu, bunka sa nebojí,že bude "hladovať" a neukladá si zásoby. Prečistením hrubého čreva sa zlepší aj vstrebávanie minerálnych látok,stopových prvkov a vitamínov. Tak v tomto sú produkty Forever ozaj kvalitné . Ak budeš chcieť , môžeš mi napísať na mail , viem Ti poslať program na chudnutie ,ktoré je ako som už písala o prečistení organizmu a dodaní výživných látok do neho.Celkovo sa zlepší aj práca životne dôležitých orgánov.

zuzulko

výrobky forever sú kvalitné ale chudnutie nie je o potravinových doplnkoch. to chce zmenu životosprávy a komplexné riešenie. treba si uvedomiť, že odpadové látky ak sa nedostanú z tela von ukladajú sa v medzibunkovom systéme a je po línii. energetický systém je tak narušený chemickými napodobeninami potravín vitamínov a pod že bunka nevie alebo nevládze vylúčiť z organizmu nepotrebné látky. a ak sa k tomu prida nedostatok čistej vody tak proces priberania je naozaj neuveritelný.

Inga1575

chcela som len vedieť či sa dá z toho skutočne schudnúť, švagrina v anglicku mi vravela že jej znama veľmi veľa schudla týmito výrobkami a že pozná viac takýchto ľudí, tak neviem či je to skutočne pravda

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Forever - Fórum - ZDRAVIE.sk