Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najlepsie zregenerovat vlasy?

Príspevok v téme: Ako najlepsie zregenerovat vlasy?
zúfalá01

Mam dlhe hnede vlasy. Su suche, rozstrapkane konceky, neustale sa kudlia na koncoch, bez objemu, bez nejakeho lesku, take mdle, nijake a mrtvo vyzerajuce. navyse mi padaju uz nejaky cas a zredli, zacala som brat panthenol tak teraz tak viac padaju uz len ked si ich umyvam.

Problem je, ze vyzeraju tak, ako vyzeraju. Uz som zufala a neviem co si na to dat. Je to otrasne. Ako co najlepsie zregenerovat vlasy? Nejake prirodnejsie pripravky? Pocula som ze bezfarebna henna pomoze? Pripadne nejake overene masky alebo kury na vlasy, lahko aj tazsie dostupne to je jedno...Prosim pomozte lebo ked uz mi chalan povie ake mam suchtacke vlasy, co je moc, to je moc.:D:D

Mimi21

Mne sa nechcelo kupovať milión prípravkov cez masky oleje špeciálne prípravky, nechcelo sa mi to študovať čo kedy mám dávať a na koľko :D ja som išla do lekárne nejaké vitamíny kúpiť, kúpila som si donnu užívala 3 mesiace a vlasy som si nijak extra neošetrovala, ako dovtedy, 3krát do týždňa som ich umývala dávala kondicionér a to bolo všetko :)

winki

Žiadne drahé prípravky.

Ja mám obyčajný žihľavový šampón. Pred umytím si dám na pol hodinku na vlasy olivový olej, umyjem, nastriekam si aloe vera, nechám uschnúť, na rozčesanie používam beyoplachový gliss kur v spreji, na končeky trošku kokosového oleja. Raz do mesiaca zábal z henny, sem tam oplach z čerstvej žihlavy.

isisacik1

na vlasy používam iba arganový olej, vyskúšala som už viacej prípravkov, olejov, dokonca som používala už aj arganový olej od inej firmy a nezabralo nič, kamarátka mi odporúčila priameho dovozcu www.orienthouse.sk som veľmi spokojná s ich arganovým olejom, je krásne hustý a účinky na rozdiel od ostatných som videla takmer ihneď

Olej si vtieram do pokožky pred spaním, ráno si ho zmyjem z vlasov.

Simi222

CHI ! :)
Podla mna najlepsia znacka na vlasy.Odporucam oleje,tie su fantastické.Ja som mala celu sadu a teraz si idem dokupit.Zehlicka z tejto znacky je uzastna,nenici skoro vobec vlasy a su krasne leskle a hydratovane.Pouzivala som sampon aj kondicioner od znacky JOICO,nieje zly ale viac krát som si to uz nekupovala.Sampony su dobre este od znacky KERASTASE (loreal) tie su velmi dobre a najlepsie su odtial masky.Su sice drahe,ale vlasy budes mat krasne.CO sa tyka domacich pripravkov,tak ked mas suche vlasy,zihlavovy vyvar ani sampony tohto typu ti neodporucam,vysusuje ti to vlasy.Vlasy su sice velmi leskle ale ked mas polamane konce tak ti to neodporucam.Super je olivový olej,niekedy si daj iba olivový olej na to sacok a uterak a nechaj dlho posobit.POtom olivovy olej a zltko- vlasy sice budes mat troska krepovite ale zregeneruje ti to vlasy.

Damasskaruza

Na to je najlepsi olej na vlasy ikarov, vola sa stimulator na vlasy, zmes zacstudena lisovanych olejov mandloveho, rozmarinoveho, levanduloveho... A vytazokmz rebricka, zihlavy a zeruchy. Sila prirody zabal pred umyvanim, pekne vonia, zabal stimulatorom striedat s cistym mandlovym olejom, najlepsie v 500 mll baleni. Oba na www.eshopikarov.sk
No a to podstrihnutie je dolezite.

majuša121

našla som novú stránku, majú arganový olej priamo z Maroka, www.arganovyolej.sk dodoanie bolo na druhý deň, skúsila som kozmetický a teraz som si objednala aj potravinársky, zatiaľ spokojnosť

gumka

pouzivala som dlhe roky pripravky loreal profesional, nepomohli-ani ich masky, ani olejceky, ani arganovy olej nepomohol proti stiepeniu vlasov, pomohlo mi, ze som presla na hennu. Vlasy mam zdrave, nestiepia sa, teda nemusim tak casto strihat, konecne mam dlzku vlasov ako kedysi, aj mi prestali padat

eam

Ja by som ti poradila zájsť k dobrej kaderníčke, ktorá by ti poradila, prípadne podstrihla vlasy. Doma si môžeš raz týždenne spraviť masku a to žĺtko, med, olivový olej. Oplachovať v žihlavovom odvare. V lekárni si kúp vitamíny na pekné vlasy. A ako ti už radili, nefarbiť, nefénovať, nenatáčať, nežehliť.

kaciatko_7

Ešte jedna rada, ale fakt posledná :D nie som zástanca prechemizovaných značiek, ale čo sa týka profesionálnej starostlivosti o vlasy, tak najlepšia je značka joico, rada k-pak... je dostupná nie len pre profes. kaderníkov... kozmetika-svetkrasy.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako najlepsie zregenerovat vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk