Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najlepsie zregenerovat vlasy?

Príspevok v téme: Ako najlepsie zregenerovat vlasy?
zúfalá01

Mam dlhe hnede vlasy. Su suche, rozstrapkane konceky, neustale sa kudlia na koncoch, bez objemu, bez nejakeho lesku, take mdle, nijake a mrtvo vyzerajuce. navyse mi padaju uz nejaky cas a zredli, zacala som brat panthenol tak teraz tak viac padaju uz len ked si ich umyvam.

Problem je, ze vyzeraju tak, ako vyzeraju. Uz som zufala a neviem co si na to dat. Je to otrasne. Ako co najlepsie zregenerovat vlasy? Nejake prirodnejsie pripravky? Pocula som ze bezfarebna henna pomoze? Pripadne nejake overene masky alebo kury na vlasy, lahko aj tazsie dostupne to je jedno...Prosim pomozte lebo ked uz mi chalan povie ake mam suchtacke vlasy, co je moc, to je moc.:D:D

WHISPER

emma teba za tie reklamy platia??!!!

v jednej teme odporuca puder, v dalsej masku na vlasy...

neexistuje! ziadna čarovná maska na vlasy ktorá znovu spojí polámane konceky...! ak by existovala vedela by som o nej...!

kallos pouzivam aj ja posledne som kupila v jednej drogerke v akcii za 1,30€ 1000ml vid. foto, nechavam 5-30min na vlasoch ako sa mi chce, vlasy po nom krasne vonaju tak ovocne...

ale v prvom rade na rozstiepene konce - NOZNICE !

Emma37

JA na takýto problém odporúčam masku na vlasy Kallos KJMN. Vlasy spevní a nelámu sa. Objednávala som ho cez Notino.sk keďže nebol dostupný v drogériách som objednávala kopu ďalších produktov tak som využila zľavu z kuponyzdarma.sk ktorú tiež vrelo odporúčam:)

pramienok

Tiež mám blbé vlasy, ale tiež blbú šupinatú pokožku, hlavne v okolí uši. Kto vie čo s tým urobiť nech poradí, budem rada, lebo už som vyskúšala všetko.

WHISPER

na suche, rozstrapkané vlasy v prvom rade nožničky - odstrihnúť koľko treba- to nechať na kaderníčku či 1cm alebo 3cm..
a top je pre mňa kokosovy+ricinovy olej zmiešať spolu a do končekov, do dlžok a normálne tak nosiť, v drdole to nevidieť..
→uvidíš rozdiel..
+ revalid tbl.
a používať kondicioner,
a nešklbať si vlasy hrebenom a nešuchať uterákom....

gastanko2016

ja používam keratínový olej tak dva krát do týždňa. Regeneruje poškodené, vysušené vlasy a navracia im lesk.

Mimi21

Mne sa nechcelo kupovať milión prípravkov cez masky oleje špeciálne prípravky, nechcelo sa mi to študovať čo kedy mám dávať a na koľko :D ja som išla do lekárne nejaké vitamíny kúpiť, kúpila som si donnu užívala 3 mesiace a vlasy som si nijak extra neošetrovala, ako dovtedy, 3krát do týždňa som ich umývala dávala kondicionér a to bolo všetko :)

winki

Žiadne drahé prípravky.

Ja mám obyčajný žihľavový šampón. Pred umytím si dám na pol hodinku na vlasy olivový olej, umyjem, nastriekam si aloe vera, nechám uschnúť, na rozčesanie používam beyoplachový gliss kur v spreji, na končeky trošku kokosového oleja. Raz do mesiaca zábal z henny, sem tam oplach z čerstvej žihlavy.

isisacik1

na vlasy používam iba arganový olej, vyskúšala som už viacej prípravkov, olejov, dokonca som používala už aj arganový olej od inej firmy a nezabralo nič, kamarátka mi odporúčila priameho dovozcu www.orienthouse.sk som veľmi spokojná s ich arganovým olejom, je krásne hustý a účinky na rozdiel od ostatných som videla takmer ihneď

Olej si vtieram do pokožky pred spaním, ráno si ho zmyjem z vlasov.

Simi222

CHI ! :)
Podla mna najlepsia znacka na vlasy.Odporucam oleje,tie su fantastické.Ja som mala celu sadu a teraz si idem dokupit.Zehlicka z tejto znacky je uzastna,nenici skoro vobec vlasy a su krasne leskle a hydratovane.Pouzivala som sampon aj kondicioner od znacky JOICO,nieje zly ale viac krát som si to uz nekupovala.Sampony su dobre este od znacky KERASTASE (loreal) tie su velmi dobre a najlepsie su odtial masky.Su sice drahe,ale vlasy budes mat krasne.CO sa tyka domacich pripravkov,tak ked mas suche vlasy,zihlavovy vyvar ani sampony tohto typu ti neodporucam,vysusuje ti to vlasy.Vlasy su sice velmi leskle ale ked mas polamane konce tak ti to neodporucam.Super je olivový olej,niekedy si daj iba olivový olej na to sacok a uterak a nechaj dlho posobit.POtom olivovy olej a zltko- vlasy sice budes mat troska krepovite ale zregeneruje ti to vlasy.