Ako osláviť 18?

lost

Ale to si podla mna len nieco kompenzuju.. Proste prenajimat si sukromne ostrovceky za 6 ciferne sumy na tyzden a podobne jachty lietadla atd.. co ja viem :) divne..
i ked je pravda ze tazko zarobene peniaze by sa mali minut este pred smrtou :D
v amerike, tam do TOP 1 % ludi sa pocitaju ti, co maju majetok nad cca 11 ci 13 milionov dolarov, cize kazdy stoti american, dospely, je bohaty cca 10 milionov dolarov.. (30 a viac je multi v ich jazyku btw), a len 80000 patri do multi..
sranda no, nechapem :D
neviem ale, ale mozno to moze byt tak, ze ma na ucte 10 mio a potom ma 11 mio dlzoby/hypo a uver :D to sa divne pocita niekedy..
ale fakt, ked pocujem/citam ze niekto da 2-3 alebo 5 milionov na party, tak to je take ze "aha, budem novy rekorman a budu o mne pisat vsade, pekna reklama" a ano je :)
uziju si a noviny daju reklamu zadarmo
myslim, odhadujem ,ze ta reklama celosvetovo by bola MNOHONASOBNE drahsia :D
sialeny svet, ale velmi fascinujuci pattern, ze minat, na to aby si mna vsimli a teda aby sa mi to mnohonasobne vratilo..

lost

dolcegirl
ano, to mi kamos povedal, a to je jeho kamos :)
cize cez koleno, neviem, ale celkom mu aj verim, je to clovek co nema tendenciu nafukovat veci..
nechapem ako sa da za 1 vikend minut par milionov dolarov, to asi sa to da :)
oslava moze byt ludne 500-1000 tisiciek a potom nejake auto ako darcek o je 200-400, a tak :) netusim :D
ale ludia co tocia 9 ciferne sumy rocne, tak ti nemaju problem dat nejakych smiesnych 2mio na oslavu :D
clovek am 18 len raz :D

sialene no, uplne sialeny svet :D

zdradca

trosku alkoholu,k tomu trosku travy a spolonocna swingers party,a mas to.Ver za taku ponuky ti chalani donesu aj modre s neba a teba to nebude stat nic.
Ale seriozne,mas svoju predstavu tak sa jej drz a vyber si fakt priatelov co stoja za to.Ty co by sa chceli len prizivit a potom na tvoj ukor zabavat rychlo vyskrtni.Niekedy malo znamena viac

lost

to neviem, ale aby som pokazil radost, tak v bohaty rodicia davaju svojim potomkom oslavu aj za $2miliony :D
to si neviem predstavit, co robia. pozvu cele mesto? ci si kupia par ferrari a len tak hodia z utesu?

ja som prespal 18ty den svojho zivota bez toho, aby som si t ovsimol ze ho mam :D len mi to potom rodicia pripomenuli, pamatam sa ze som mal blbu naladu lebo som sa neucil na maturity :D