Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápästie

Príspevok v téme: Zápästie
Lullu232

Ahoj, mám otázku ako dlho trvá bolesť natiahnutého zápästia?Neviem totiž, či ho mám natiahnuté,alebo nejaký iný problém.Nepamätám sa, že by som si ho niekde udrela,buchla,alebo natiahla.Jediné možné vysvetlenie je zlá poloha v spánku.
Už druhý týždeň ma dosť bolí a ak ho ohnem,tak je to neznesiteľné.Skúšala som ho masírovať jedným krémom na podobné problémy a mať ho uviazané v elastickom obväze,vtedy bolelo menej.Akonáhle som si však obväz dala dole,zápästie bolelo ešte viac ako predtým a aj malý pohyb mi spôsoboval veľké bolesti. Neni opuchnuté, ani nemá nejakú inú farbu,len proste dosť bolí.Nechcem s tým ísť k lekárovi pokiaľ ide iba o hlúpe natiahnutie,ktoré časom prejde samo,iba nechápem prečo to trvá tak dlho.Ak by ste mali nejaké dobré rady prosím napíšte,som športový typ a kvôli tomuto som už dva týždne mimo.Vopred ďakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.