Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväčšenie prsníkov

Príspevok v téme: Zväčšenie prsníkov
bubomil

Zdravím, som s priatelkou(21) asi 2 mesiace aj nejaké drobné, a máme sa moc radi, a neviem prečo, ale pred časom som pozoroval zväčšenie jej prsníkov, konkrétne jedného, ktorému sa venujem, druhý menej. Tak som venoval pozornosť aj druhému... Po čase mi povedala že do šlaka, že som mal pravdu, že sa jej fakt zväčšili aspoň o číslo. Ako mne osobne sa to páči, a nenamietam, pretože jej prsia niesu nejaké extrémne veľké, ale aj mám strach, že to nieje niečo dobré. Vie mi niekto povedať, či sa mu stalo niečo podobné?

bubomil

No, vzlyk je taký preto, lebo to by sa malo si myslím najskôr až keď sú si partneri definitívne istý čo bude.

O dieťa sa nepokúšame ani nič podobné, myslím že som sa už dosť jasne ohľadne tohto vyjadril. A názor prešiel ako reakcia na to, že netreba nám ochranu. Dôvod je prostý, nesexujeme.

Prsia som jej nepučil ani nič, možno trochu, ale skôr masíroval po bradavkách.... a aj spevneli, ale sa aj zväčšili, a je to z toho "masírovania" pretože sa to rovnako po čase prejavilo aj na druhom prsníku. Obaja máme 21...

Sejla

budomil, to čo bol za vzlyk o tejto dobe:D A ako si sa dopracoval z názoru, že je tehotná, do podozrenia, že je neplodná? Veď ak sa pokúšate o dieťa, je možné, že neplodný si ty. Ako dlho už má zväčšené prsia? Koľko máte rokov? A kedy mala poslednú menštruáciu?

JahO_Odka

Bubomil, pokiaľ si jej masíroval prsia, tak je možné, že jej spevneli a opticky sa tým zväčšili.
Ale keď sa zväčšili príliš, tak neviem-neviem. Nie že jej trebars privodíš nejaké problémy, keď jej prsia budeš príliš "mačkať" ... možno sú z toho opuchnuté.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zväčšenie prsníkov - Fórum - ZDRAVIE.sk