Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jeho prvá = jeho posledná?

Príspevok v téme: Jeho prvá = jeho posledná?
Alysea

S priateľom, teda už snúbencom sme spolu čosi vyše roka, čo nie je dlho, ale plánujeme spolu budúcnosť. Po dlhom čase a mnohých sklamaniach mám pocit, že je to konečne ten pravý...bola som jeho prvá, myslím sexuálne. Možno preto ma občas zožiera myšlienka, že čo ak to raz naňho príde a bude chcieť vyskúšať \"niečo iné\"? Aktuálne bývame spolu a o rok aj máme stanovený termín svadby. Viem, že ma miluje a je mi verný...teraz. Akurát neviem, ako by som rozdýchala, kebyže sa niečo také prihodí...sme \"len\" ľudia... Myslíte, že dokáže mať človek len jedného partnera na celý život?

pan d.

Zeny su strasne ziarlive, vsak dopravte tomu vasmu bujacikovi, aby si pichol aj mimo manzelstva, co sa tak certite?
Ja som si pichol mimo manzelstva a hned sa so mnou rozviedla:DDD Teraz sa mam jak prasa v zite, bez zeny:D

orol

Milí novomanželia, teraz prísahou potvrďte, čo ste si navzájom sľúbili...

-Pred oltárom nášho Pána Ježiša Krista prisahám, že svoj manželský sľub dodržím. Tak mi Pán Boh pomáhaj!

alchmist

hehe ani neviem co mam k tomu napisat, ja mam skoro 28 rokov, a som este panic, ziadnu opätovanu lasku som nezazil, stale som sa len ja zalubil, a to bolo vsetko, ano chcel by som aj ja mamt "niekoho" po svojom boku, kto bude splnat moj dajme tomu nejakey kodex, ale ked tu citam tie tupe reakcie, ze ked sa chlap za mladi "nevybujaci" tak isto bude v buducnosti podvadzat... to odkial ste zobrali toto ? to beriete z TV ? kde vam pustaju primitivne relacie, kde kazdy spi s kazdym tak podla toho si riadite zivot ? uff

Cukkor

podvedena, no ak nevera je pre teba jediny dovod na ukoncenie vztahu, ale nie alkohol, to ze si ta muz nevazi, ze nema zaujem o rodinu atd. - tak potom neviem. takymto zenam skutocne nerozumiem.

podvedená

Alysea - ja som síce mala 20 ked som sa vydávala, takže podľa príspevkov, ktoré tu čítam, som mohla počítať s tým, že ak je môj prvý a ja jeho a je nevybúrený, tak za 10 - 12 rokov, budem mať problém. Ale ak máš 20 alebo aj 25 a niekoho veľmi ľúbiš a on Teba tiež...tak sa nad takými vecami nezamýšľaš, že čo bude o niekoľko rokov, zaujíma ťa len to ako je to teraz...riešiš problémy, ktoré prichádzajú teraz a nezaoberáš sa tým čo bude ak bude!!! Proste je to tak a teraz to berieš aj ty takto. Ale problém budeš riešiť až potom ked ten problém nastane, že?? určite áno...ved načo sa zaoberať tým...čo bude?? ved ukáže čas!!!!! Píšeš: "preto je toľko rozvodov, lebo ak príde problém, tak jednoducho zdupkám a príde další/dalšia". Možno niekto zmýšľa takto, poviem Ti ako to bolo u mňa. Ja som sa problémamy v manželstve pasovala skoro od začiatku, exmanžel bol odzačiatku manipulátor, postupne sa k tomu pridružoval problém s alkoholom, deti ho nezaujímali, chodieval domov neskoro, urážal ma, nevážil si ma, nemal ku mne žiadnu úctu...až po svatbe sa ukázalo čo je to za človeka...žiaľ. Ja som to všetko znášala, veľmi veľa vecí som mu tolerovala, žila som s ním dalej, starala sa oňho napriek všekým zlým veciam čo mi robil. Pred dvoma rokmi, som prišla na to že má inú ženu...zatlkal pol roka a nakoniec sa k tomu priznal, dnes som konečne voľná z toho zväzku, nebyť nevere, tak sa s ním nikdy nerozvediem - u mňa je toto jediný dôvod na ukončenie manželstva. A šancu dostal - dala om mu čas na ukončenie vzťahu, nevyužil ju.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jeho prvá = jeho posledná? - Fórum - ZDRAVIE.sk