Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby

Príspevok v téme: Zuby
anulienocka

dobrý den chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s protezou v mladom veku a ako to chodi a ako financne je to narocne??nie je to tak ze mlady clovek musi mat nejake potvrdenie poistovne nato aby ju mohol mat??mam 25rokov ludkovia poradte chcem dat vsetky horne zuby von a nahodit protezu dakujem

anulienocka

mam aj nejake zuby aj korene len nemozem si tie ktore nemam nahradit implantatmi bo je to velmi financne narocne..neviem teda co robit

mate59

ak máš v hornej čelusti nejaké zuby, ktoré majú aspon dobrý koren,v tvojom veku by som nevolil snímaciu protézu,ale na tie zuby sa dajú urobit korunky,riešit sa to dá implantátmi, ale je to otázka financií.
Obetuj radšej peniaze a dnes sú také možnosti, že sa dajú urobit tak pekné zuby,že sa budú všetci čudovat.A bát sa zubára je nezmysel, lebo bolest nie je pri zákroku žiadna,a pichnutie injekciou snád vydržíš a potom necitiš nič a nech sa deje vola božia.
Protéza zvykne sa uvolnit nesediet časom, lebo pod nou sa scvrkne dasno a podnebie,dostane sa ti tam zrnko maku a maslíš si, že je tam kamen.Preto nie!

anulienocka

ja viem ale moje zuby su donicene nikdy som ked ma zubar objednal knemu nesla pretoze mam panicky strach a myslim si ze taku tzv.dedkovsku babkovku protezu by bolo take najjednoduchsie riesenie..priatelovi to nevadi

Iba Katka

Aj mňa by zaujímalo čo ťa k tomu vedie. Ja osobne si neviem predstaviť, že by som si našla nového partnera a pri prvej noci, ktorú by sme spolu strávili, by som vytiahla zuby a dala do pohárika

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk