Palenie bez vytoku

Príspevok v téme: Palenie bez vytoku
alfa

prosim vas neviete mi poradit uz niekolko tyzdnov mam problem... tam dolu bola som uz aj u lekara, dal mi tabletky povedaz ze uz mykoza ani kvasinky tam uz byt nemozu.. ale mna to tam dole stale pali .. nie vo vnutri ale na povrchu.. vytok ani nic nemam .. len to palenie vonku sa mi stale vracia... neviete co to moze byt??

alfa

RNG
Dakujem za rady :) dam sa dotoho
Len este by som sa chclea spytat ten oreganovy olej sa kde da dostat? V lekarniach ??

mony9260

Bola som dnes v nemocnici a poslali ma domov, že vraj mám bolesti vydržať do pondelka, ináč mi pomôcť nevedia. Toto je naše úžasné lekárstvo.

RNG.. ja infekciu v tele mám, bola som na rozbor krvi a namiesto normy som mala hladinu infekcie zvýšenú o viac ako 25.. brala som antibiotiká, ktoré mi to zbili na polovicu, no teraz nesmiem nič brať, pretože idem v pondelok na operáciu.

RNG

Ja neradim ziadne lieky/chemikalie, len volnepredajne potravinove doplnky. Kedze tu nemozno uverejnovat ziadne zdroje doplnkov, povazuje sa to za nedovolenu reklamu, skus pozriet cez Google.sk na rng.nazory.eu kde mi administrator dovoli uvadzat priamo konkretne vyrobky a ich rozne zdroje. Inac potravinove doplnky sa spravidla predavaju v specialnych predajniach, dobry zdroj je internet, lekarne su viacmenej urcene na lieky, aj ked tam dnes najdes uz nejake doplnky, ale slaby vyber a spravidla velmi draho.

alfa

RGN

Prosim tie lieky co ste mi napisali sa daju dostat aj bez receptu ? Lebo som v zahranici.. Tak neviem ci to tu dostat

A este som sa chcela spytat ten lactobacil sa ta tiez volne dostat v lekarni ?
Dakujem

RNG

Palenie a zapaly nie su z nicoho nic, je za tym nejaka infekcia a ze ju lekari nevedia vynicit nie je nic noveho, atb nie su na vsetko vseliek a mnohe ine maju plno postranych ucinkov.
Moze ist napr o nizku viralnu imunitu alebo plesnove nakazy a na oboje je dostatok antimikrobialnych potravinovych doplnkov.
Skus si to napr nastiekat roztokom GSE alebo koloidnou striebornou vodou, ked je to povacsine zvonku.

mony9260

Ozvem sa.. toto je už pre mňa posledná možnosť, kedže lieky mi nezaberajú.. Aj ty sa drž sa skoré uzdravenie..

alfa

tak to je jasne.. veru lepsie tam..no kazdopadne daj vediet jak si dopadla.. a jak to prebiehalo.. ked mi nebude lepsie.. buduem musiet aj ja nieco riesit... lebo to tak nenecham...

mony9260

Najskôr nejakými infuziami, ktoré budú niečo obsahovať, aby to zmizlo. Lepšie byť v nemocnici pod dohľadom a povedať im, ked ti niečo je ako sedieť doma s bolesťami a trápiť sa.

alfa

joj len ma nestras..:( verim ze vsetko dobre dopadne.. budem silno na teba mysliet.. a teraz to idu ako riesit pri hospotalizacii??

mony9260

Ďakujem. To som si myslela aj ja, pokým som v noci prestala spávať, schudla 5 kíl za mesiac (pritom sa stále napchávam), neinvestovala do liekov cca 200€, nepreplakala už kopec dní a nocí, nehádala sa stále s každým a nezačala byť na dne :(