Prečo fajčiari nechcú piť kávu v nefajčiarskej kaviarni?

Príspevok v téme: Prečo fajčiari nechcú piť kávu v nefajčiarskej kaviarni?
biela mačka

chcela by som sa stretnúť na kávu s bývalou kolegyňou, ale ona je fajčiarka a nechce piť kávu tam,kde si nemôže zapáliť. Mne z dymu slzia oči, škriabe ma v hrdle a upcháva sa mi nos a jednoducho nechcem - takže sa nestretneme. Ale prečo sú fajčiari tak obmedzení a sebeckí? Veď je jednoduchšie byť pre fajčiara pol hodiny bez cigarety ako pre prieduškára pobyt v zadymenom priestore, kde sa môže každú chvíľu rozkašľať.

natalia123

suhlasim s tess, je to predovstekym o charajtere cloveka, ked s tebou nechce zajst na kavu do nefajciarskej kaviarne raz za cas, zrejme nestoji ani o tvoju spolocnost, tak ja by som brala taku osobu, len ako nahodnu kolegynu, nikdy nie ako kamaratku

tess

myslím, že by tú kolegyňu nezabila hodinka bez cigy, ale to je asi o charaktere človeka... ja som fajčiarka, môj priateľ nefajčiar a tiež mu dobre nerobia zafajčené priestory, no nikdy som nemala problém s tým, aby som s ním šla na kávu, alebo do reštaurácie kde sa nefajčí, beriem na neho ohľad a myslím si, že ak si jeden druhého váži vydrží tú hodinku-dve nefajčiť... podľa mňa je to riadna hlúposť a sebeckosť - ako ste povedali, neísť na kávu tam kde si nemôžem zapáliť, niesme všetci rovnakí...