Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roztok na sosovky za 2,50eur? (klasicke vacsie balenie)

Príspevok v téme: Roztok na sosovky za 2,50eur? (klasicke vacsie balenie)
dobra vila

Ahojte,
nedavno som sa prechadzala po Tescu a natrafila som na roztok na sosovky za 2,50 "Tesco Saline Solution 350ml"... poznate ho niekto? Preco je tak lacny? Kvoli znacke "tesco"? Ci ma horsiu kvalitu? Pretoze vsetcia sosovkari viete, ake su vodicky drahe, tak ma to velmi prekvapuje, az by som sa to bala kupit, pritom to ani nemusi znamenat, ze je to nieco horsie...
zlozenie pise:
0.75% NaCl,0.01% EDTA ,0.0002% PHMB Buffered isotonic solution
Ale tak toto mi fakt teda vela nehovori...niekto nejake reakcie??

Magy

na sosovky som svojho casu pouzival fyziologicky roztok, co dostat kupit v lekarni alebo predajni zdrav. potrieb. je to velmi lacne, sterilne, vo velkom baleni (500ml alebo tak nejak) a fakticky je to skoro to iste, co v tom "tesco" preparate.

2bodka

ja som nosila sosovky roky rokuce a veru, po financnej stranke je to katastrofa :) ale asi najlepsie bude, ked si zlozenie porovnas s tym vyrobkom, ktory bezne pouzivas alebo sa rovno opytaj ocnej :)
ono, niektore tesco vyrobky su otrasne, ale zase najdu sa medzi nimi aj nejake "perly", ktoru su kvalitativne podobne ako ostatne, drahsie vyrobky. Idel bude pozriet si vyrobcu a najst si ho ha webe, pretoze napriklad aj niektory toaletak kupis pod znackou tesco lacnejsi ale vyrobca je "Tento" :) takze asi toto je dolezite. Lebo Tesco ako take nie je vyrobcom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roztok na sosovky za 2,50eur? (klasicke vacsie balenie) - Fórum - ZDRAVIE.sk