Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Raspberry vital

c-block

no ja beriem tie tabletky ale teraz po nich vyzeram strasne velmi vela som pribrala este viac nez ked som ich nebrala

Tusan

Ak si chcete nieco nastudovat o podobnych PODVODOCH, precitajte si aj tuto diskusiu o podobnom nizkonakladovom produkte vyrobenom pre hlupych ludi:

www.zdravie.sk

Este doplnujuce info k vyrobku, ktory tu riesite. Na ich webstranke:

- nie su uvedene ZIADNE obchodne podmienky
- ZIADNE kontaktne a fakturacne udaje
- ZIADNE telefonne cislo
atd

Je tam teda viacero poruseni zakona a uz Vam teda musi byt uplne jasne, ze ide len o podvod na hlupych ludoch.

Firma, ktora je uvedena v päte stranky neexistuje. ZIADNA California Health Hun S.R.O. NEEXISTUJE. Lahko si to overite v obchodnom registri.

Taketo produkty sa vyrabaju za smiesnych par centov, potom su takto predavane pre rychle zisky.

NIKDY nedostanete svoje peniaze späť, kedze tam nemate ako firmu kontaktovat, nemate tam ziadne reklamacne informacie.

Webstránky, ktore vyzeraju ako tá, na ktorej sa vyrobok predava, su vzdy urobene len za ucelom rychlych ziskov, taky web sa da urobit za 40-100 eur. Nie je to dokonca ani e-shop kedze nema nakupny košík atd. Bezne e-shopy stoja 1 000 - 3 000 eur... Takze ludia, ak vidite aj pri inych podobnych vyrobkoch web, ktory ma jednu hlavnu stranku a jednu podstranku, vedzte ze ide o podvod...

Ten vyrobok URCITE nie je zaregistrovany na SUKL ako vyzivovy doplnok. Pravdepodobne v tych tabletach ani nie je to co popisuju na webstranke, ale ktovie co do toho davaju, aby to malo co najnizsie vyrobne naklady... a vy to jete???

Takze ludia, ktori ste si to uz objednali a teraz tu plačete, tak preboha ake IQ vy mate??? Ved uz na prvy pohlad Vam musi byt jasne o co tam ide.

cajka

uf dobre ze so msi toto precitala, uz som nad tym rozmyslala ci to moze naozaj pomoct. uzivam spalovace tukov urcene pre sportovcov, ked k tomu pridam pohyb tak celkom dlho vydrzim cvicit.. ale schudnut som neschudla akurat mi narastli svaly trosku viac. asi to chudnutie nie je take lahke .. ja som boal vzdy chuda ako patyk ale po dvoch rokoch prejedania sa uz nemozem zbavit ani kila
a to som pribrala 15 kg

lu

hlupost totalna, neries to, vyser sa na to....cvic, stravuj sa zdravo, kukni si mira veseleho a s jillien michaels si zacvic..stiahni si to napr.z uloz.to...odporucam.........

Tiggy

Objednala som si v oktobri 2012 a neschudla som ani dekagram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PODVOD !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostala som zhrozená, ŽE MAĎARI !

NEOBJEDNÁVAJTE, lebo

NESCHUDNETE, po malinách ani STOPY, ak tak, po KLINČEKOCH A ŠKORICI....

nist

no pomaha to tak ze Vam tolko nechuti jest, prvy tyzden hnacky...asi z toho schudli na obrazkoch :D :D. Urcite by som to nekupovala znova. schudla som 2-3 kg. ale neviem ci to je z toho, ale mam take pocity uzkosti-to asi z toho, asi to hodim do smetaka.

Veronka995

Majulicek, nika92 ; kocky, viete mi napisat adresu, kam by som to mohla vratit spat? Mne neprisla ziadna faktura a obalku, na ktorej bola spatna adresa som vyhodila.
Alebo ktokolvek iny, nahodou adresu na vratenie? Ja som to objednala www.raspberryketonesforte.com

koriama

Prosim Vas,mozete mi niekto poslat adresu na vratenie...poslala som to spat,ale vratilo sa mi to s tym ze adresat NEZNAMY!!!Posielala som to do Rimavskej Soboty(adr. z obalky)...NEKUPUJTE TO!!!Ja som skeptik a predsa som sa dala napalit....,mam problem so stitnou zlazou(znizenu funkciu),som aj po operacii,tym sa vylucuje tazke cvicenie....,cize len prechadzky,lahka turistika...Stravujem sa racionalne,snazim sa...Ja ze si pomozem,no iba alergicka reakcia a este aj kila navyse!!!Citit to po mletych klincekoch....,takto ovocie nevonia-ani spracovane....Moj znamy uzival malinovy keton a pomohlo mu to asi 10kg dole za 2mes.z uplne inej stranky a preposlane to bolo z USA a nie Hungary...len tolko s mojou skusenostou.Inak pomaha JABLCNY OCOT,VITAMIN C,a HLAVNE PITNY REZIM....bohuzial,kto ma problem s metabolizmom,ide to velmi pomaly....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Raspberry vital - Fórum - ZDRAVIE.sk