Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sucasna zenska "moda"

Príspevok v téme: Sucasna zenska "moda"
aurora666

ja viem ze existuju zavaznejsie problemy, ale po tom, co som vcera videla mi nedalo sa trochu nezamysliet...v obchode som videla mlade dievca, zenu, mohla mat okolo 25, a na sebe spinave teplaky, mastne vlasy, bez zubov...a tak som si trochu zacala vsimat zeny okolo seba, ako sa o seba staraju, resp. nestaraju...ani si nepamatam kedy som videla pekne nahodenu zenu, mlade dievcata maju but "kurvie handry", resp. rifle, mikina, tenisky, dospele zeny takisto, prip. vrchol snahy nejaka sukna alebo bluzka...nehovorim ze kazdy ma vyzerat ako z modneho casopisu, alebo ze ja som nejaka modna ikona, ale je mi luto ze tie zeny zbytocne potlacaju svoju zenskost a krasu, "obhajuju" sa pohodlnostou, a ze oni nemaju cas sa fintit...ale o co su pohodlnejsie tesne rifle pred peknymi satami, a rovnaky cas ako navliect rifle a tricko zaberie bluzka a sukna...neviem ci sa mi to zda, ale ked pozeram obrazky zien minuleho storocia, zdali sa mi ovela zenskejsie...

milli11

Leginy sa mi pacia, ak ma dotycna na sebe take trickosaty. Nieco, co je na saty kratke, ale na tricko dlhe. Ale neznasam, ked ma zena leginy a tricko do pol pasu. Vyzera to potom, akoby mala na sebe len silonky. Aspon mne to tak pripada.

Balerinky beriem v pohode, to moze byt. Akurat mi niektore pripominaju cvicky na telsnej vychove na ZS. :DDD

Ale turecke gate su pre mna numero 1. co sa tyka najhorsieho oblecenia. :(((

milli11

Turecke gate to je otras. Ked to vidim, mam pocit, akoby si do nich dotycna riadne nalozila toho ... ved viete co ... hnedeho ...

kolesookoles

Btw ja vidím denne vela dobre nahodenych dievčat aj žien, tak nechápem o čom je táto téma. Mňa osobne irituju leginy a balerinky, turecké gate a kozačky a podobne sialenosti.

kolesookoles

Mňa take popiskovanie a oplzle reči skôr obtazuju. Radšej som nenápadná. Tí inteligentni sa aj tak neprejavia, len zvrhli idioti.

Meretseger

V zime som si posledné cca dva roky navykla nosiť vysoké čižmy, pančuchy a krátku sukňu (príp. aj kraťasy). Musím priznať, že na mňa už pár ráz obdivne zapískali a predsa len, potešilo ma to. Minulý rok v lete, na sebe obtiahnuté tričko a sukňu, išla som okolo nejakých chalanov, a jeden: "Slečno, kam chodíte na ty prsa?" Zasmiala som sa a od ďalšieho prišlo: "Hezký zadek!" :D
Potešilo ma to, klamala by som, keby nie, lebo ináč sa dosť zhadzujem a myslím si, aká som desná. Tak možno nie. A spravili to aj tie šaty, a to fakt nie som namyslená fiflena (maľovala som sa tak tri razy v živote, pokiaľ by len o to išlo).
Než som si v 19 našla druhého priateľa, chodila som večne športovo nahodená. Napokon, na prechádzku so psom si nedám šaty (okej, zo dva razy hej :D) a v škole niečo bežné. Ale zvozil ma pod zem, že keby som si obliekala niečo ženskejšie a sexy, safra...! Vyskúšala som to. Žiadna radikálna zmena, len viac sukne, nejaký ten výstrih a experimentovanie s vlasmi k tomu, a cítila som sa fakt lepšie. Raz som došla v sukni a blúzke na terapiu, a psychológ hneď, že vyzerám inak, než si ma pamätá, ženskejšie... :D
Summa summarum, niečo na tvojich slovách bude, aurora. Teda baby, noste, v čom sa cítite dobre, aj ja napokon najčastejšie nosím džínsy, ale napr. teraz na začiatku semestra tmavé elegantné a blúzku k tomu. Nedá to veľa práce, som spokojná a žiadne veľké prachy to nie sú, čiže skúšajte...:)

milli11

Ja som tiez typ, co ma rad styl tricko, rifle, botasky.

1. Tricko. Obleciem ho rychlejsie ako bluzku. Bluzku treba zapinat na gombiky a nie vzdy mam cas. A aj sa horsie zehli :D

2. Rifle. Presne ako bolo povedane, nemusim davat pozor pri vstavani, co nevidno zadocek a pri sedeni ci mam stale pevne nohy spolu ako zaviazane, aby mi nikto neuvidel moju ... :D A problem je tiez, ked fuka vietor a nadvihuje ju. A okrem toho, v zime by mi v nej bola zima.

3. Botasky. Tak urcite sa mi lepsie beha po meste s botaskami ako steklami. A tiez si neviem predstavit, ze by som mala po robote, kde stojim cely den na nohach, si este obut vysoke stekle. :(((

Ale ked je pekny slnecny den a idem si len tak na prechadzku alebo si s niekym posediet, vtedy sa uz obleciem zensky, saty, sandaliky.

jahodka123

Ano, rifle sú pohodlnejšie, podaktoré ani netreba žehliť. Sukňa je hneď pokrčená, pri ženských dňoch si ju nie každá trúfne obliecť a taktiež sa nám nechce holiť nohy každý deň. Aký máš problém? Tá bez tých zubov, čo si na ňu natrafila, bola evidentne iná kategória. Správne, nie každá sa máme čas fintiť a nie každá na to aj máme financie. Poriadna blúzka a sukňa aj niečo stoja, zato nohavice kupiš aj za 10 euro. Načo by som sa lámala v šteklách, keď si môžem dať číňany? Načo by som sa tlačila v kabátiku, keď si môžem dať mikinu ? Možno sa ženy v minulých rokoch obliekali ženskejšie, ale pochopili, čo je pohodlnejšie. Aj pohodlné veci sú pekné, aj sexi. Záleží, ako sa na to kto pozrie. Keby sa na to sťažoval nejaký chlap, tak nepoviem nič, ale žena ?? Tak sa na ne nepozeraj, ak ti to vadí. Ty máš asi nejaký problém...

kdejeIQ

lebojetotak

Najprv trošku porozmýšlaj, ukludni sa, prečítaj si ešte raz čo je tam napísané a potom sa vyjadri s patričným komentárom.
Zbožňujem keď si niekto vytrháva z kontextu aby sa mohol navážať a hádať sa.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sucasna zenska "moda" - Fórum - ZDRAVIE.sk