Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.

Príspevok v téme: Reinkarnacia, my vsetci mame za sebou minule zivoty.
Aisha5

Prace som videla skutocny pribeh o dvojrocnom chlapcovi, ktory tvrdil, ze bol pilot v druhej svetovej vojne. Toto sa stalo teraz v roku 2007 a chlapcek je uplne normalny a inteligentny... Ked mal chlapec dva roky, tak zacal mavat hrozne nocne mory a krical kazdu noc ako o zivot. Bol skruteny do polohy, lezal na chrbte a kyval rukami a nohami tak, akokeby bol niekde zatvoreny a nemohol vyjst. Po troch mesiacoch raz v noci, ked sa vsetci zobudili na krik, tak im sam od seba povedal, ze je zatvoreny v horiacom lietadle a nemoze vyjst. Nato sa otec opytal, ze kde sa to deje a chlapec nato, ze v Japonsku a je pilot. Otec sa ho opytal, ze ako vie, ze je v Japonsku, chlapec na to, ze z vlajky v lietadle a lietadlo spadlo po odstreleni vojenskou stihackou. A este povedal, ze stale vzlietali z lode NATOMA a bol tam aj sjednym pilotom menom Jack Larson. Tak to vsetko preverili a ten pilot aj ta lod SKUTOCNE existovali... Mama toho chlapceka hovorila, ze od narodenia sa hral iba s lietadlami, a ked zacal rozpravat, tak im opisoval presne, z coho sa sklada lietadlo - odbornymi nazvami... Cela jeho rodina a odbornici nemali ineho vysvetlenia, iba ako reinkarnaciu, ze dusa pilota sa znova narodila... A to najlepsie je, ze chlapec ma teraz 5 rokov a nic si uz nepamata, ziadny minuly zivot, nic, Dialo sa to iba ked bol este babo... Ja verim na reinkarnaciu. Po smrti sa znova narodime, ci uz ako v ludskej, alebo zvieracej podobe, zena, alebo muz, moslim, alebo krestan, stastny alebo tyrany. Verim, ze kazda dusa si musi prejst vsetkym. Alebo, ako sa chovame teraz, tak nam aj bude nadelene v buducom zivote... Aky mate nazor vy? Zazili ste nieco alebo videli ohladom reinkarnacie? A mozete si vyhladat aj na internete o tom chlapcovi, vola sa James Leininger...

Deria

ach jaj, spoved, modlenie, atd. nema vyznam, pokial ten "veriaci" sam neuveri, ze vsetko je v jeho rukach, v jeho presvedceni, v jeho viere. niekto moze chodit do kostola denne a spinat ruky, ak robi dalej zlo a potom ho hryzie vlastne svedomie.... taky nikdy nenajde v dusi pokoj. vstupit do seba a pouvazovat, co som doteraz robil zle a co dobre a co musim zmenit, je zaklad vnutornej rovnovahy. poznate to? "pomoz si clovek, pomoze ti aj pan boh!"

pan d.

Kolko katolikov ma za sebou skutocne obratenie, aby nepotrebovali spoved? Co sa tolko zmieruju s Bohom, vsak ho nakoniec naseru. Spovedat sa treba len do obratenia, potom spoved nie je potrebna. Chod a viac nehres, necitali ste to? Odpustaju sa ti tvoje hriechy, bud zdravy. Nechcu dovolit, aby som im odpustil, aby som ich uzdravil.

Lulita

Sejla - aj Osho je fajn :) mam poriadnu zbierku ezo literatury a co si nemozem dovolit momentalne kupit ma caka na lavicke v Panta Rhei, rada citam jeho myslienky :)

doubledog

vinea
lenze podla vsetkeho medzi zivotmi sa prenasa len "zla" karma, to, co treba nejak doriesit, alebo spracovat.

tie princeznovske pribehy su sice pekne a zeny ich rady pocuvaju, ale v skutocnosti znamenaju bud to, ze ide o klamstvo, alebo to, ze si ako princezna robila nieco zle, co sa ti teraz vracia.

Lulita

bella - kazdy niecomu veri, mne je ta vedomost reinkarnacie akosi blizsie, viac veci mi ozrejmuje aj vysvetluje, aj sa mi zda spravodlivejsia, aj ked nikto nikde nemoze povedat, ze zivot musi byt spravodlivy

bella12

Lulita, radšej si prečítaj bibliu:

"Nezabúdaj, že niet návratu pre mŕtveho, a tak jemu zármutkom nie si na osoh a len sebe škodíš. Pamätaj na môj osud: taký bude aj tvoj, včera mne a dnes tebe. Ako odpočíva mŕtvy, tak nech spočinie aj jeho pamiatka, potešuj ho, keď odchádza jeho duch zo sveta." Sirachovcova kniha 38, 22-24

"Jak mizne oblak, celkom porozchádza sa, tak nepríde späť, kto šiel do záhrobia, už do svojho domu nikdy nevráti sa a jeho bydlo viac ho neuzrie." Kniha Jób 7, 9-10

anjelik*

Nie, nikto sa ich na nič nepýta. Je to v záujme zdokonaľovania bytostí, je to vývojové a nezmeniteľné. Dané samotnými zákonitosťami Večnosti. Až sama budeš na určitom stupni, potom môžeš začať klásť otázky...skôr nie. :o)) A keďže sa na tom nedá nič zmeniť, nie je dôvod sa znepokojovať a mať depky, dá sa s tým iba vyrovnať. ;o))