Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pretrvavajuce zdravotne problemy

Príspevok v téme: Pretrvavajuce zdravotne problemy
anonym 22

caute potrebujem poradit, mam bolesti hlavy, niekedy rozmazane videnie, pretrvavajucu silnu unavu, niekedy mam take trasenie v hlave neviem to popisat ... na CT mi nasli drobny venozny angion v mozgu ale to zamietli ze to je male... v krvi nic nenasli tak ma poslali psychiatrovi .. bral som lieky ale to som vysadil ,akoze mal som viac energie ale moje symptomy pokracuju ... mam s tym fakt velke problemy uz asi 4 roky a neviem co dalej ....

sely4

moze to byt epilepsia,ta sa totiz nemusi vzdy prejavovat zachvatmi,mam ju takze viem,alebo aj zle travenie,ale ja by som skor zbehla nie za psychiatrom ale k neurologovi nejakemu dobremu a radsej sukromnemu!a samozrejme by tam mal poslat hned na magneticku rezonanciu!ja mam tiez nalez na mozgu nezhubny a velmi maly a stale mi ho sleduju!raz za rok alebo dva stale chodim na magneticku rezonanciu!a ak ti nic nezisti zbehni na ocnu kliniku,mozes mat rozmazane vidienie z toho ze mas nejaky problem s ocnym pozadim a ta unava a trasenie v hlave moze byt tiez z oci ale tieto symptomy co popisujes mozes mat sposobene prave tym nalezom na mozgu aj ked je nezhubny moze ti tlacit prave na nejake centrum ktore to ovplyvnuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.