Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy

mikinka600

Treba jesť veľa vlákniny a piť veľa vody, to je základ.. Potom každému zaberá iné, niekto si pochvaľuje kúpele z bukovej iní kúpele z dubovej kôry atď. Mne najlepšie účinkoval na stiahnutie vonkajšieho hemoroidy hemostop gél, rýchlo mi ho sťahoval pričom mi hneď uľavoval od svrbenia.... odporúčam

ferojankopak

Na fórach sa veľa nedozviete o tom ako sa zbaviť hemoroidov, odporúčam prečítať tieto články po ktorými je aj realný autor podpísaný, ktorý vie o čom hovorí. navod-nazdravie.blogspot.sk

AKO SA ZBAVIŤ HEMOROIDOV

alex567

Najviac mi pomohol hemostop, ten ma hemoroidov nakoniec zbavil, ostatné maste a metódy mi zaberali len čiastočne

Margotka145

toto ochorenie sa mi objavilo po pôrode syna a trápenie to bolo ozaj štrašne pomohol mi REPAR.IT H4 Obsahuje extrakt z cortex cquercus (dubová kôra) a bylín, ktoré účinne potláčajú zápal. Ďalšie zložky roztoku pôsobia na krvné vlásočnice tak, že ich zužujú (vazokonstrikcia), čím sa zmierňuje opuch, zmierňujú bolesť, upokojujú a regenerujú narušenú a podráždenú sliznicu konečníka.objednala som si ho na tomto čisle .0949550632.a neľutujem pomohol mi ..som spokojná

patrikK

mne pomohol kúpeľ hemoral,viac tekutín za deň, postupne sa to zlepšuje tiež používam fine6 je to lepšie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk