Bývalý ma zneužil a teraz neviem čo mám urobiť

Príspevok v téme: Bývalý ma zneužil a teraz neviem čo mám urobiť
zufalka989

ahojte, ja mám taký problém za čo sa trocha hambim a žial mi to robí peklo zo života..nedávno som sa rozišla s priateľom ktorého som velmi milovala a on bol môj prvý chalan a to už mám 21..moj problem je, že som sa dozvedela že ma chcel len kvôli mojmu panenstvu, chcel vedieť aké je, keď má pannu, ale to som sa dozvedela až ked sme sa rozišli..ja som mu povedala že len vtedy sa s nim vyspím ak ma potom neodhodí a zostane somnou, no 2krat sme spol boli a nechal ma..teraz sa cítim akoby som bola zneužitá..idu po mne chlapi a ja aj ked sa mi páčia a su pohode bojím sa od nich a nemám vôbec chuť na sex, čo predtým som mala až príliš..neviem čo mám urobiť, som zúfala a bojím sa že už nikdy nebudem schopná normálneho sexuálneho života

Sito

ale nechapem preco chcel pannu ved aj tak neny ten sex taky ako s zenou co uz panna neny.Ale musis hladat starsieho tak okolo 40 ten uz urcite hlada mlade dievca a chce sa usadit

Leela333

Veru. Síce je to tvrdá príučka ale už to nezmeníš. Možno by si mala vyhľadať psychológa ak sa cez to nedokážeš dostať sama, snáď ti pomôže.

M 25

no a otázka na nás?

poučila si sa.. a teraz asi ťažko získaš dôveru voči chlapom.. je to blbé, ale teraz s tým už nič neurobíš , áno, zneužil ťa, oklamal ťa a odkopol... lenže ty musíš ísť dalej ..máš dosť rokov na to, aby si sa vzchopila a šla dalej..