Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nákup erotických pomôcok diskretne

Nikol5358

Ja som si nakupovala už viac krát z AZ-Europe.eu a bola som veľmi spokojná. S diskrétnosťou, rýchlosťou objednávky a komunikáciou obchodu. Môžem len odporučiť. Presnejšie všetky také výrobky nájdete tu: az-europe.eu nech nemusíte príliš dlho hladať ;)

monika1976

Už som kupovala podobné veci cez internet viackrát a vždy mi prišlo neutrálne balenie, žiadne znaky, obrázky na krabičke a podobne, tieto obchody by si to myslím ani nemohli dovoliť, asi by im ľudia vracali zásielky. Predpokladám, ak im napíšeš, tak sa s nimi aj presne dohodneš na spôsobe balenia. Ja som nemala nikdy uvedený nejaký odkaz na sexshop alebo niečo podobné.

Osobne už nakupujem iba tu www.erotickaplaneta.sk, prvý raz som si od nich nechala zásielku poslať ale keďže bývam pri Bratislave nemám problém sa zastaviť osobne keď je zásielka pripravená.

Čiže ak máš niečo vo svojom okolí skús im poslať email a ak sú správni obchodníci, radi ti vyjdú v ústrety.

Sito

No eroticke pomocky sa preto predavaju cez internet aby nikdo nevidel o co sa jedna cize diskretne a ake tazko povedat kup si neaky vibrator a casom si mozes kupit aj inaksie veci

M 25

listové tajomstvo predsa treba dodržiavať,, neviem si predstaviť, že by mne niekto iný z rodiny otvoril list, či balík ..

PoPotvorka

Je úplne normálne ,že v rodinných domoch býva viac generácií ,takže neviem čo je na tom tak čudné . Nie každý obýva panelákové kralikárne .
petrussa ... viacmenej tu nakupuješ vždy diskretne ,tovar vždy posielajú zabalený v nepriehľadnom obale-krabica .
Nepíšu ani názov internetového obchodu ,od kiaľ si objednávala ,len nejakú fyzickú osobu a tovar sa dá zaslať na tvoju adresu i kuriérom .... záleží ako sa rozhodně ty.
Ja som objednávala taktiež a bohužial som zažila poriadny faux pas ,takže treba len po prevzatí tovaru utekat do izby s krabicou ,aby nikoho netrapila ....

petrussa2

Milý wreck, chcela som to pretože bývam spolu s rodičmi a starkými a neviem ako by som sa cítila keby mi preberá starká vibrátor a potom mi ho s úsmevom podáva. Chcela som len vedieť, že ak od niekiaľ objednávate či je zásielka riadne zabalená, či funguje niečo ako kuriér a iné.

wreck

neviem ake mimoriadne skusenosti tu potrebujes, deva zlata. :) je to tovar ako kazdy iny. tiez nechapem co je na tom, ked posta vie, ze ti prisiel vibrator. iiiisto to hned na centralnom prijme nafotia aj s tvojou adresou a daju to na youtube.com -- OMFG, ludia kukajteeee, petrussa2 si kupila vibratoooor!!!

takze aby si nemusela mat komplexy, funguje to takto:

www.eroticcity.sk

lenze! co ak si aj postarka odtial kupuje a vie, ze ak je na zasielke uvedeny odosielatel City Realex SK, s.r.o. znamena to 'V KRABICI SU VIBRATORY!!!' :D

a to je vlastne skoro to iste ako... jokideo.com

treba tam ist osobne a kupit si to v predajni, ak sa da. len to ta zas niekto moze vidiet tam vchadzat, alebo, ta hroza, odtial vychadzat!

tak potom jedine pockat do polovice oktobra a cele to spachat pod ruskom tmy. byvaju otvoreni do deviatej vecer. nejake stare handry na seba, kapucnu na hlavu a pred odchodom z predajne najprv nakuknut, ci je cisty vzduch.

aaach, tazky to zivot mladej nevybujacenej devy.

;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nákup erotických pomôcok diskretne - Fórum - ZDRAVIE.sk