Makeup

sely4

ten dermablend od wichy som mala aj ja asi dva razy ale uz nikdy viac! sice nadherne kryje stopy po akne ale plet pod nim vobec nedycha, viacej sa masti a uz poobede som sa vzdy z neho leskla jak psie....one...:o)a ma hrozne neprirodzene odtiene take zlte a oranzove no uuuuuuuplne mimo.upchva pory kedze plet nemoze vobec dychat a robia sa samozrejme z toho vyrazky...

sely4

ahoj jasneeeeeeeee to je on som sa sekla to je dream matte!;o)skus uvidis ako ti sadne sice sa horsie rozotiera ale mne fakt ucinkuje ale musis poden pouzivat aj kvalitny krem na mastnu a lesklu plet ja roky pouzivam tento makeup plus krem od wichy pro mat taky zeleny a podla mna je to total super dvojka proti mastnote a lesku ani po celom dni sa nelesknem ako psie gule ;o)ako s inymi kremami a makeupmi.a hlavne tvar treba vzdy riadne odlicit kazdy vecer a cistit ale s jemnou kozmetikou ziaden alkohol!

MONIKAAAAAAA

ahojte

co sa tyka make-up.ov...podla mna, kazdemu sedi nieco ide a napr. v kazdom rocnom obdobi iny make up aj plet sa meni a aj prostredie, v kt. sa nachadzame.

Ja som mala L´oreal True match, prvykrat som bola s nim riadne spokojna...velmi dobre kryje, zmatni, vyzera prirodzene ale citila som sa v nom pekna :)

Od max factor som mala Second skin, ten bol celkom fajn, ale uz by som si ho asi nekupila, nic extra.

Dalej je dobry podla mna Margaret Astor taky 24hodinovy (neviem nazov), ten je husty, ale fakt dlho vydrzi. ale som ho pouzivala v obdobi, ked som mala suchu tvar, teraz mam mastnu, takze neviem, ako dlho by vydrzal, mozno by sa hned roztiekol

Momentalne mam Vichy Dermablend. Je fajn, ale tiez mam dakedy pocit, ze mi steka. mozno je to aj teplom a klimou a tak...

ale rozmyslam, ze si opat kupit na striedacku ten L´Oreal (prip. ten Astor).

Inak, maybelline Affinitone je celkom OK, ak teda nechces nic drahe.

Ak mas nejake skusenosti, mozes aj ty poradit, budem rada

Dakujem

sely4

ahoj ja mam tiez strasne mastnu plet a hrozne sa lesknem,ja pouzivam roky len maybaline pro mat-ma velmi dobre krycie schopnosti,krasne zmatnuje plet ako puder-takze puder uz nepotrebujes a ma super odtiene ja pouzivam odtien sand ja mam velmi svtelu plet a krasne mi splynie s mojou prirodzenou farbou,trosku dlhsie ho musis rozotierat lebo je vo forme peny ale je lahucky uz akokeby nmiesany s pudrom pekne zakryva aj akne ale to si este potom kde potrebujem zamaskujem tekutym korektorom od maybaline odtien 2.vyskusala som vazne uz vela makeupov a vela som ich vyhodila ked mi nevyhovovali a tie drahe vacsinou slubuju cary a divy ale vobec to tak nie je nie vzdy drahe veci musia byt aj dobre mala som makeup aj od lancome aj od loreal ale vobec nesplnali to co slubovali teda aspon nie pre mastnu plet...