Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má anorexiu? Bojím sa veľmi..

Príspevok v téme: Má anorexiu? Bojím sa veľmi..
napochybach

dobry den,
moj frajer je strasne chudy,ma 185 cm a vazi 65 kg ..
:(
vraví,ze to je dedicne,ako ano,aj jeho mama aj otec su chudi,ale zase nie az takto alarmujuco ..
on ma trosku problemy so psychikou,urcite veci zle znasa,castop je v strese ...
je prilis chudy,neznasa mastne atd ..ale zase sladke si celkom rad dá ..
nieco zje s chutou,nieco nie ..uz sa to taha roky ..

avsak !!! teraz som spozorovala nieco celkom ine ...
vzdy,ked sa naje ide na wcko !!!!:(:(:(
neviem,co tam robi,nebudem ho kontrolovat predsa ..ale pocuvala som minule za dverami,nijake cudne zvuky,ani natahovanie ani nic ..anorektici,alebo bulimici dokazu uplne potichu zvracat ?
a este po wcku si vzdy usta umyje ..
je to to,co si myslim ?
ale nikdy som ho pri zvracani naozaj nevidela ..
len raz sme boli v restike,dali sme si pizzu a on hned do 10 minut siel na wcko,vratil sa odtial spoteny trosku ..a vravel,ze nic ..ze je v pohode,ale necitim z neho "zvratky " ..co toto ma znamenat ?prosim pomozte mi ...

napochybach

musím to asi tak spraviť,len on si to opraví,kym bude na tom wcku ..nic ine ..
ale ja chcem,aby mal ku mne taku otvorenost,aby mi to sam povedal a priznal sa,ale to sa skor dockam smrti :( bohuzial

2bodka

tak sprav to, co tu bolo pisane, zastav vodu v stupackach ked bude u vas doma a po jeho navsteve wc sa chod pozriet na wecko... inak sa to nedozvies

napochybach

maoam natusa,to je kto ?si si pomýlila tému,alebo ?

minikameru mu tam nemozem nainstalovat,lebo s nim nebyvam,len obcas pride k nam spat,nic viac,nemozem si to dovolit,v posledne dni uz to nerobil tak okato,co som si vsimla,praveze skoro vobec..a prave naopak jedol vsetko,co videl ..nechápem tomu celemu

Maoam

Natusa, este nieco, nemusi mat bulimiu. Moze mat napr. celiakiu, ti pacienti tiez maju problemy ako naduvanie, nevolnosti, mnohi aj hnacky. Ak vzdy leti na WC po jedlach ako cestoviny, pizza, kolace (obsahuju muku), chlieb, tak to kludne moze byt aj toto...alebo ine ochorenie,ale treba premyslat aj tymto smerom, moze mat malabsorpciu, preto je taky chudy.

Maoam

Natusa 42, tak bud nieco urobis, alebo kasli na to. Bud mu tam vpal alebo nainstaluj kameru a budes vediet, na com si. Inej cesty niet.

napochybach

winki ale vies si predstavit,ako sa vyhovadim ?ked mu poviem,ze som ho pocula zvracat a on vobec " nezvracia " ?budem za debila ..:(:(:( ...
neviem,ako to mam riesit..dnes zase bol cely bledy a spoteny ,ked vysiel z wcka :( ..ja uz sa asi obesím

winki

hm, a keby sa ti aj priznal čo s tým urobíš? Určite nič. Pokiaľ si on sám neuvedomí kam smeruje a že to nikam nespeje tak nemáš šancu.
Skús ho klamstvom prinútiť povedať pravdu, že už všetko vieš, že si ho počula vracať, alebo ja neviem. ALe aj tak pokiaľ nebude sám chcieť pomocť, ty s tým nič neurobís a budes sa len trápiť.

napochybach

jaj,ludia,ja som stratena :(:( uplne totalne ..neviem,co s tym robit,stale na to vkuse myslim ...schovam tie kluce v prvom rade a vbehnem mu tam.potom uvidím ..alebo co mam robit??

napochybach

funus ano,mohla to byt hancka,ale tak mi mal povedat,ze mal hnacku ,a nie tajit to,..lebo on ,ked nahodou ma hnacku,tak mi to povie ,ale vtedy o tu pizuu,po nej,mi to nepovedal ..len bol bledy ..a vazne jej vela spraskal,ale zase,podla jeho slov,tie jedla,co je,tak mu chutia naozaj ...co vravi ..ze to bolo chutné ...a aj fakt vidim na nom,ze ro rychlo zje ..
a so zaludkom ,co by mal ?:( ma ho akurat tak stiahnuty zo stresov a z nejedenia ..

grcku som nikde nevidela nikdy,a ani necitila ! praveze hned letim akoze po nom na wcko tiez,akoze -a nic necitim,nevidim,ani smrad z hnacky,proste nic -ale je tam dlho,takze nechapem ...nicomu ..

baby,ja som mu velakrat povedala so slzami v ociacj,ze sa onho bojim,ked mu trcia kosti a tak -ale on na to nic,len mi vzdy odvkrne,ze to je genetika ..a ze sa nemam bat ..a pobozka ma ...
nic viac ..nepovie ani pol slova..

nechty nema znicene,lebo si ich do kosti striha,cize nemoze ich mat znicene,lebo to nevidno,ale ma ich ruzove ..pekne ..
a druha vec -vlasy ma tiez dobre husté ..

ja uz tomu vazne nerozumiem ,mozno zbytocne panikárim..ale toto sa mi nepaci,ze chodi na wcko hned po jedle ..nepaci sa mi to ..a este mi aj klame !!!4

lebo napriklad o 11 ide na wcko,ze cikat mi povie ..potom o pol 12 jeme nieco a on mi hned o 12 povie,ze zase musi ist,lebo vela pil-pritom vypil jeden caj !!! :(:( klame mi hnusne ..toho sa najviac bojím ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.