Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roztok na sosovky ma nenormalne pali v oku!!!

Príspevok v téme: Roztok na sosovky ma nenormalne pali v oku!!!
?????

POuzivam vacsinou jeden a ten isty roztok ale sestra mi dala teraz jej lebo svoj som si zabudla doma problem je ze ked si chcem nasadit sosovku alebo vobec sa dotknem prstom ktory som mala namoceny v tom roztoku co i len kutiku oka zacne ma nenormalne palit oko a musim chvilku pockat..toto sa mi predtym nestalo..moze to byt zla reakcia na ten konkretny roztok alebo? nejake problemy s ocami som poslednu dobu nemala absolutne

?????

no to je vyborne potom, ze clovek sa musi taketo veci dozvedat az ked sa nieco stane... ja som sa akoby len dotkla prstom oka vtedy ma to palilo lebo som mala ruky od roztoku..sosovku sa mi vdakabohu nepodarilo nasadit:D..a potom som mala len chvilocku trosku cervene oko potom uz nie....teda teraz na vecer ked som mala novy par sosoviek z normalneho roztoku, ale to mohlo byt aj od unavy alebo hnusneho osvetlenia v centre nakupnom.... myslite ze by som mala niekam chodit na kontrolu alebo?

[zruseny17]

ja ked som zacinala pred 17 rokmi so sosovkami boli roztoky dva,jeden peroxidovy ktory sa pouzival raz mesacne s 3% obsahom peroxidu a jeden klasicky...
raz sa mi podarilo dat si do oka sosovku vybratu z toho peroxidoveho roztoku...za ukrutnej bolesti som sosovku doslova vyrvala z oka a letela na ocne...nastasie som si spalila len vrchnu vrstvu oka...treba davat na to pozor:)

xdanielax

odkaz odstraneny, takze v skratke takto:
peroxidový roztok - je roztok pre starostivosť o všetky typy kontaktných šošoviek H2O2 spoľahlivo čistí a dezinfikuje kontaktné šošovky na makromolekulárnej bázi, to znamená hĺbkovo. Takto vyčištené kontaktné šošovky sú po dokončení procesu čistenia ideálne pripravené k dalšiemu použitiu. Táto metóda čištenia, to znamená peroxidová metóda, sa dostáva opäť do popredia, pretože sú vo stále väčšej obľube šošovky silikón-hydrogelové ich čistenie pri kontinuálnom nosení s peroxidovým roztokom sa doporučuje aspoň dvakrát týždne i v kombinácii s čistením s klasickými roztokmi. Používajte vždy len priložené originálne púzdro, ktoré dokáže pomocou katalyzátoru roztok H2O2 bezpečne zneutralizovať! Iné púzdra nikdy nepoužívajte! Obsah balenia H2O2 je 360 ml + púzdro s katalyzátorom.
H2O2 nesmie nezneutralizovaný prísť do kontaktu s okom!

?????

takze na obale je napisane ze obsahu trojpercenty hydrogen peroxid!!!!!! ked to nalejem do umyvadla zacne to tam sycat normalne a penit!!! to je neuveritelne....som si vyplachla oci studenou vodou radsej

Magy

nepises ci jej roztok je od ineho vyrobcu, alebo ako. moze byt aj niecim kontaminovany, po expiracii atd. rozhodne ho nepouzivaj!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Roztok na sosovky ma nenormalne pali v oku!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk