Zo vzťahu do vzťahu

Príspevok v téme: Zo vzťahu do vzťahu
seidi

Má niekto skúsenosť klin sa klinom vybíja? T.j. zo vzťahu do vzťahu? A klaplo to? Počúvam dosť často že je žena citovo vyprahnutá zo vzťahu po rozchode a nemá čo ponúknuť a mala by si dať čas pre seba. Ale čo keď práve vtedy sa objaví niekto zaujímavý? Rozišla som sa s priateľom po 4 mesiacoch, vie prečo som sa s ním rozišla, v kľude sme sa o tom porozprávali, z mojej strany som urobila všetko čo sa dalo pre vzťah. No stále ma kontaktuje a nechce sa má vzdať. Musela som si zablokovať volania od neho. Zoznámila som sa však s niekym novým, sympatickým, len obávam sa ešte reakcií mojho bývalého, aby neurobil nejakú hlúposť. Pretože počas vzťahu bol dosť žiarlivý.

xxxxxxxxxxxx

Ja som isla zo vztahu do vztahu nebol to ani mesiac od rozchodu a moj terajsi priatel to mal take iste. Obaja sme mali niekolko rocny vztah. V mojom pripde uz som byvaleho nelubila, par mesiacov to bolo uz len udriavanie niecoho co zmysel nedavalo. Priatel sa asi este trapil z rochodu a preto aj odkladal nase stretnutie, vravel ze mu treba cas zeby asi nevedel ist zo vtahu do vztahu a ja som mmu davala cas az sa jedneho dna odhodlal a prisiel za mnou. Mali sme tak krasne prve rande, velmi sme sa pritahovali netrvalo dlho a dali sme si prvu pusu a od vtedy sme sa nevedeli od seba odtrhnut. sme spolu asi pol roka jedine co malo dopad na zaciatku vtahu boli tie chyby z byvalych vztahov.liecenie ran a komplexov z jednej aj druhej strany. Mame velmi uprimny vztah lebo obaja sme mali tie byvale vztahy nie moc uprimne a veci sa v nich neriesili. Mozno vela ludi povie ze je to blbost zacinat nieco nove hned po rozchode ale mne to pomohlo. Mne velmi psychicky pomohol vsetko co som na sebe vnimala zle koli byvalemu on mi ukazal ze je to krasne, prezivam s nim to najkrajsie obdobie. takze nelutujem ze som si nedala slobodne obdobie plne depresii :-) takto mi je urcite lepsie byt zamilovana byt s clovekom s ktorym mi je fantasticky...

Agnes999

pan d. no chudak tvoja byvala. Ked ta raz niekto nechce, mal by si to respektovat a je jedno z akeho dovodu ta nechce. Ma na to narok! Neznasam takych sebcov ako ty, co nicia este dva roky svojej byvalej zivot a nedovolia jej mat noveho partnera! Ona nie je tvoj majetok a nikdy nebola! Bolo to jej rozhodnutie, ze s tebou stravila nejaky cas zivota a rovnako je jej rozhodnutie, ze to uz dalej nechcela. Asi vie preco! Zrejme si bol dobre majetnicky a chorobne ziarlivy a nedovolil si jej dychat. Mal by si navstivit nejakeho odbornika. Nevies co je laska, laska neznamena toho druheho vlastnit!

Agnes999

Robis dobre, ze sa nehras na matku terezu a nesnazis sa ho zachranovat. Skusila si to, nemalo to uspech a tak ides dalej, to je normalne. Hlavne sa nedaj citovo vydierat. Takyto partneri, ako je tvoj byvaly su najhorsi. Vyhybaj sa mu a ak sa na to citis, kludne si zacni vztah s niekym dalsim. Tvojho ex je do toho hovno.

Leela333

pan d., čo je na tom nemorálne? S bývalým sa rozišla, má právo na svoj život.

A prečo by ťa mala ľutovať, minule si niekde písal, že ťa nechala, lebo si bol neverný.

Leela333

Ak k nemu už nič necítiš je to v poriadku. Ale je chyba ísť do nového vzťahu, keď si sa ešte nedostala z toho posledného. Za bývalého ale ty nezodpovedáš, tak sa tým nezaoberaj.

milli11

seidi, urob ako ty chces. Je to tvoj zivot, len ty si ho musis odzit. Az prilis na neho beries ohlad. Myslis, ze aj on by sa najprv opytal, ci moze ist do ineho vztahu? Mnohi ludia si nejdu niekoho ineho uz pocas vztahu. A po rozchode ten dalsi vztah uz iba zoficialnia.

pan d.

Ked si najdes poriadneho chlapa, ktory sa neboji, tak sa ani ty bat nebudes musiet. Poniektori chlapi, ked sa rozidu, tak sa spravaju ako psychopati.

pan d.

Ach, ja som si ziadnu nehladal, lebo som sa psychicky zosypal a nemozem sa z toho doteraz dostat. Nepojdem predsa do dalsieho vztahu chory, ale ked mi bude vyrazne lepsie, tak sa na to mozno dam, hoci motivovany velmi nie som, lebo mam syna a nejako mi to staci:) Ja nepotrebujem dalsieho syna s druhou. Ja som sa zenil v kostole, nie na urade. Ona sa na mna vykaslala, ked som ochorel. Ale nemusis ma lutovat, ludia su svine.

isabella

ked uz z tvojej strany city nie su, tak nevidim dovod preco by si mala cakat...
ja som mala 3 vztahy dokopy a v podstate kazdy bol taky preskok zo vztahu do vztahu, prvy po 4 rokoch, do mesiaca som mala vztah a ten trval tak 5 mesiacov a potom po mesiaci terajsi manzel...
no a moj prvy ex to znasal asi rovnako tazko ako ten tvoj, prenasledoval ma, cislo som musela blokovat a prave, to, ze som si nasla niekoho ineho mi pomohlo, lebo mu vycistil zaludok aby sa ku mne uz nepriblizoval a konecne som mala pokoj, lebo som uz zacinala mat strach, ked ma zacal aj cakavat pred skolou a vyslovene po mne sliedit...