Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Striedavý krvný tlak, stála únava ....

Príspevok v téme: Striedavý krvný tlak, stála únava ....
Sasheena

Zdravím, mám 25 rokov ok je pravda nadváha mám 125 kg, bola som pred mesiacom na vyšetrenie u praktického lekára, odber krvi atď. Mala som zvýšené pečeňové testy, ale minimum, cholesterol v krvi taktiež troška zvýšený inak všetko bolo ok, ked mi zmeral tlak mala som 150/96. Každý deň si meriam tlak a na ľavej ruke mám znížený krvý tlak 96/74 a na druhej pravej je vždy zvýšený ale nie viac ako 130/85. Ďalej u gynekológa bolo takisto všetko v poriadku. Opäť nemám už 3 mesiac menštruáciu. Fajčím asi krabičku denne a niekedy aj viac. Neustále sa mi točí v hlave, tlak v očiach, stála únava. Myslíte si že je to normálne? (cukor je v poriadku)Praktický mi predpísal lieky na tlak Egiramlon 5mg. Ja už neviem čo mám robiť, viete mi nejako poradiť ako postupovať? Aby sa mi netočilo v hlave a nemala neskutočný tlak v očiach? (nosím okuliare, myslela som, či to nie je sposobené aj tým, pretože som nebola na vyšetrení očného tlaku už asi 2 rok). Ďakujem za čokoľvek.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Striedavý krvný tlak, stála únava .... - Fórum - ZDRAVIE.sk