Pomaly to nechat plynut?

Príspevok v téme: Pomaly to nechat plynut?
Karuss

Som s chlapom 4. mesiac, situacia je stale striedavo oblacna, boli pekne chvile ale aj velmi neprijemne. On je velmi zvlastny typ, velmi naladovy (24) ja som normalna baba, aspon myslim, mam 22. Na zaciatku si ziskal moje srdce ale chcela som ist na to pomalicky. Prespavala som u neho dost pravidelne, poznam aj jeho rodinu, zobral ma na svadbu svojho brata. Zrazu sa z nicoho nic sekol ze sa rozmyslel a vztah momentalne ani nechce ani nepotrebuje. Chybal mi ale ja jemu ocividne nie, presli 2 tyzdne a uz som mu chybala aj ja. Teraz tvrdi on, ze chce byt so mnou, ale chce to nechat naozaj pomaly plynut? ako to mam chapat? co si pod tym predstavujete? teraz, ked sme uz spolu spali a family ma tiez pozna co sa da este nechat pomaly plynut? nejak nechapem jeho reakcie. Ma niekto napad? Diky Karci

suprax

je to jednoduche... velmi rychlo si mu dala a potom ho to prestalo bavit. chlapi radi dobyvaju zeny.. ste spolu velmi kratko, ved sa spoznavajte a nechajte to plynut... vztah nie je len o sexe.

alibi

podla mna sa mu v tej chvili zapacila nejaka ina tak to hral na dve strany, tamto nevyslo tak zas sa vracia... aj ked to moze byt uplne inak. ale neverila by som mu, ze ta ozaj lubi.