Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvalitne a vonave telove mlieko

Sue Heck

la roche tolleraine od notino.sk rozhodne masstný film nezanecháva a hydratuje pokožku veľmi suchú a citlivú pokožku

sona30

diky za tipy, len ja mam taku divnu pokozku, nieco medzi normalnou a suchou, niektore mlieka na suchu pokozku su pre mna az moc mastne a nevsakuju, ine na normalnu pokozku su niekedy malo a lepia. patalie :-)

verča1

Ja pouzivam telove mlieko nivea na extra suchu pokozku... Ma taku zvlastnu jemnu vonu... Nohy nemam uz suche, jak som ho zacal pouzivat :)

ebi7777

mne najlepšie vonia obyčajný dove, ale ten modrý, ten obyčajný
pri očuchaní len tak nevonia, ale ak si ho dám na telo po chvíľku sa vstrebe a vonia úžasne, a vônia potom aj celé oblečenie, všade ho cítim :)
no tak ale neviem, každému vonia niečo iné, tak je to i s voňavkami, niekomu to inému to

sona30

:-) a este ma niekto nejake skusenosti s kvalitnymi vonavymi mliekami, ktore hlavne nelepia na pokozke? sem s nimi..dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvalitne a vonave telove mlieko - Fórum - ZDRAVIE.sk