Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaratsko milenecky vztah ?

Príspevok v téme: Kamaratsko milenecky vztah ?
Carellova

Caute,

nedavno som tu uz pisala o svojom kamaratovi a ako sa to vyvija ael teraz to chcem vsetko zhrnut.

Takze vidime sa ked to ide kazdy den. Travime spolu vela casu, stale sa dobre zasmejeme pokecame ....
Na verejnosti sa nebozkavame, sem tam sa jedine chytime za ruky alebo obijmeme len tak ked cakame na autobus alebo co.
Ked sme u neho doma, prespavam tam niekedy, alebo len tak po skole...tak vtedy sa bozkavame tulime k sebe atd.... Dokonca sme sa uz dostali aj k ruke a oralu...
Ja by som chcela aj nieco viac, lebo ho lubim a tak, ale on vravi ze by sa citil divne ze akoby ma zneuzil a ze nechce ma do nicoho tlacit. Ale mne to nevadi. Ja to neberiem tak strasne tragicky... Asi som divna ale ak niekoho nelubim, spat s nim nebudem ale ak ho lubim a je mi snim prijemne, nemusi tam byt oficialny vztah na to....

On nechce vztah. Ze jemu je dobre takto. Nechce riesit tie veci okolo vztahu. Ale vravi ze ked si niekoho bude hladat, nebude hladat lebo vie ze som tu ja a je mu somnou dobre a vztah somnou by mal zmysel.
Ja teraz ale neviem ci je to vztah neoficialny alebo ako to je ...

Viem ze bude vela z vas pisat ze ma chce len zneuzit a tak, ale poznam ho a ma respekt aj pred mojimi rodicmi a viem ze by to nespravil...

Chcem len vediet, ci z toho raz bude oficialny vztah. Nepotrbujem drzanie sa za rucicky a na facebooku mat vo vztahu... To urcite nie... Chcem len aby to bolo medzi nami pekne... Teda ako teraz az na to, ze nebudem len jeho kamaratka ale priatelka....

Dakujem !

Mimulus

,,pretoze zatial do toho nechce davat uplne city ...,,

City sa nedajú naprogramovať! Buď Ťa ľúbi a chce to alebo Ťa má len na príležitostný sex.

Carellova

okej, asi som to zle napisala a tak ste to zle pochopili

to ze to nieje na facebooku svedci o tom, ze zatial o to vela ludi nevie... A nemame potrebu to teraz rozricat vsade...
On to berie ako neoficialny vztah pretoze zatial do toho nechce davat uplne city ... A ze ma lubi bez drzania sa za ruky a bez facebooku

Marsmeloun

Maomam to nevieš že čo nie je na facebooku to nie je a ani sa to nestalo ? :D :D och deti deti .... :D už by sa vám zišlo vypojiť ten internet sa mi zdá :D :D

Maoam

toto nemyslis vazne...za to, ze to nie je v statuse na FB, to znamena ze to nie je oficialne?
FB urcuje realitu ci ako?
mne sa asi mari

ak ste oficialne par pred rodicmi, priatelmi, znamymi, ktori su z mäsa a kosti a su to ludia, s ktorymi prichadzate realne do kontaktu tak to je predsa podstatne a nie to, ze na FB je status, aby si to precitalo 268 'priatelov'

Truffla

To nie ze nepriznava... ved nas spolu videli aj jeho kolegovia a pred vsetkymi v mojom okoli aj pred rodicmi sme v oficialnom vztahu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamaratsko milenecky vztah ? - Fórum - ZDRAVIE.sk