Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnut z tuku pribrat svaly, zmena postavy- fitness trener?

Príspevok v téme: Schudnut z tuku pribrat svaly, zmena postavy- fitness trener?
fittttneesss

Ahojte. Chcem sa opytat nejakeho trenera nachadzajuceho sa na fore, ci by mi vedel nejako pomoct. Na zaklade diagnostiky celkoveho tela mam vysledky ktore mi poukazuju ze mam nedostatok svalovej hmoty, ktoru by som chcela nabrat, zaroven vsak chcem schudnut podkozny tuk ktoreho mam malo navyse. Nechcem vymyslat a skusat ani diety ani nic podbne len zmenit nejakym spravnym smerom prijem zivin, a zacat makat na sebe. Je mi jasne ze to nebude otazka jedneho tydzna ale dhodobeho obdobia. Zaroven vsak mam prilis velke nohy, a tie by som chcela nejakym sposobom zostihlit... no absolutne hrozny pripad. Je tu niekto kto ma ochotu ujat sa ma a skusit mi nadhodit zopar rad? ( jedlo plus nahrubo nacrtnut trening) Dakujem.

Zolee

Ahoj, myslím, že by som ti vedel pomôcť. Pokial máš záujem, napíš mi na email. Potom som môžem nahodiť aj nejaký všeobecnejší návod na základe vlastnej skúsenosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnut z tuku pribrat svaly, zmena postavy- fitness trener? - Fórum - ZDRAVIE.sk