AB kozmetika - nahrada

Príspevok v téme: AB kozmetika - nahrada
ninununu

ahojte, som velmi smutna ze kozmetika AB uz neexistuje. krem AB balance tee trea, bol jediny krem, ktory moja plet zniesla.. ani predtym ani po nom, som nenasla nahradu. nemam sa vobec cim natriet, je to strasne :( nepozna niekto nejaku nahradu? viem ze AB mandlovy krem sa vyraba pod inou znacku, ale ja strasne moc potrebujem vediet ci sa vyraba aj AB balance tee trea. ak niekto nieco viete, prosim poradte. dakujem

gafor

Ahoj, neviem, ci je toto forum este aktivne. Mne velmi chyba z AB kozmetiky Gafrova pletova maska. Pozna niekto adekvatnu nahradu? Nedavno som pocula, ze AB Kozmetika bude zasa vyrabat, ale nie som si ista, ci je to spravna informacia.
Dakujem.

Danielle24

Ahoj! skus krem z Oriflamu - z rady Pure nature, tusim. Aj on obsahuje tea tree + rozmarin ( stopove prvky :-D hehe ). Ale je velmi lahky a myslim, ze zlozenim, ucinkami a aj cenou dost podobny tomu nasmu AB-cku. Oba dva som pouzivala a su si naozaj dost podobne.

koniecsveta

Kup si krem MEDI/antiacne calming krem, obsahuje tiez tea tree olej a je lacny. Mavaju ho v lekarnach, ale aj v drogerii.

xXXXXXXXXXXX

ahoj, tak neviem ako krem, ale cistiace mlieko a pletova voda AB balance tea tree sa este vyraba aspon je ju dostat este u nas v Bardejove. Kupila mi ju mamka minuly tyzden. Je to tiez moja oblubena znacka, je to lacne, ale velmi dobre.