Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte nejaký dobrý prípravok pred žehlením vlasov

elfy

je pravda ze aj s tymi pripravkami zehlicka skodi vlasom lenze bez tych pripravkov vase vlasy nebudu znicene ale budu katastrofalne znicene, ja mam tiez znicene vlasy ale kamaratka ktora nepouzivala ziadne pripravky je na tom omnoho horsie

Nela41

Môžem ti úprimne povedať, že nejak extra ti vlasy neochráni žiadny prípravok. Tak či onak budú tie vlasy zničené. Možno pomalšie, ale budú. No ja mám najlepšie skúsenosti s dvoma prípravkami. Ak ti stačí drogérkový tak odporúčam taký ružový sprej Loreal. Ten krásne vonia, vlasy sa ľahko žehlia a sú naozaj pekné a jemné. Ja keď som si s ním začala žehliť vlasy všetci ma chválili aké mám krásne zdravé vlasy a opak je pravdou, ale ten sprej je super :D ak si náročnejšia odporúčam matrix ktorý sa dá kúpiť na nete alebo v kaderníctvach. Podľa mňa je super, ale stačí mi aj Loreal :) hlavne si uvedom že ono to tým vlasom vážne nejak extrémne nepomôže. Budú vyzerať omnoho krajšie ale skôr či neskôr budú zničené rovnako ako bez nich

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte nejaký dobrý prípravok pred žehlením vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk