Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do akej miery je možné skrývať homosexualitu?

lexy

lost, su to moji priatelia este z detstva a nikdy tam medzi nami nic viac nebolo. no a kedze som uz stara paka a priatelstvo pretrvava, je to velmi dobry priatel. praveze po priznani sa to priatelstvo urcite este prehlbilo a rovnako si rozumiem aj s jeho frajerom. ale aj v okoli poznam vela takychto chlapov. tak nejak mam pocit, ze ta 4% statistika je blud.
lost, ale viem kam smerovala tvoja otazka. ano, bojim sa, ze sa zalubim a potom to zistim, ked ma to najviac zrani...

lost

A teraz ide o muzov, ktori boli ci su tvojimi priatelmi, ci kecame o obycajnych muzskych kamaratoch, napr spoluziaci, susedia, atd ??

lexy

Ale aký to má význam? To už ja neviem či som tak naivná, či hlúpa, ale stále mám voľako pocit, že láska je najdôležitejšia na svete a vzdať sa jej, kvôli nejakým spoločenským predsudkom alebo hanbe??
Ale pýtať sa ho nebudem určite, to už je len rada:-/ Ako som spomínala, správa sa dosť prítulne (tí moji "homoši" ma tak moc teda nikdy nestískali), ale pri mojom šťastí sa stavím, aj keby to bola pravda a do smrti by sa rozhodol skryť to pred svetom, ja budem tá pravá, ktorej to v tej "najvhodnejšej" chvíli oznámi.

doubledog

podla mna je mozne ju skryvat dost vyrazne a kludne aj cely zivot.
zalezi len na tom, aky silny je spolocensky tlak a aka je dotycneho sikovnost.
a myslim skryvat, nie potlacat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do akej miery je možné skrývať homosexualitu? - Fórum - ZDRAVIE.sk