Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasne svrbenie okolo clenkov

Príspevok v téme: Strasne svrbenie okolo clenkov
sely4

ahojte asi uz tyzdn alebo 2 ma sialene strasne silno svrbia clenky kotniky na nohach prejavy su neni skoro vobec viditelne ked sa dobre pozriem mam tam skoro nebadatelne cervenkaste male fliaciky ale neni ich vela asi len 3-4 fakt nechapem z coho to mam ekzemy ani psoriazu nemam ani som nemala a ked si to skriabem boli to a po skriabani sa to nemeni vobec. v poslednej dobe akurat beriem vysoke davky vit.C ale neviem ci to je z toho a nechapem preco to mam len okolo clenkov na nohach.dakujem za rady

sely4

ahoj ja som uz v pohode!;o)))))))))prisli mi na to!mala som alergiu na moje nove lieky ktore berem na epilepsiu vysadili mi ich dali lieky proti alergiam-dithiaden a este nejaky iny aj dve injekcie a uz nic nemam!som stastna!super!docitala som sa o tom na nete ze je to vlastne oslabena pecen a jej zle funkcie-teda ze sa telo brani a chce tym svrbenim povedat ze sa nieco zle deje v tele.musis vysadit vsetky lieky co mas a vylucit alkohol a cigarety a zacat ocistu tela teda detoxikovat organizmus a hlavne pecen a musis zacat hned hlavne ked to uz mas tak dlho,teda vylucit vsetky chemie tabletky toxiny jedy zo zivota. ja som to mala chvala panu bohu len 2 tyzdne ale dlhsie by som to nevydrzala sak to je na psychiku na nervy!som sa za tie dva tyzdne ani raz nevyspala vobec!

lentta

Ahoj. Ja to mam už rok. Presne to iste čo opisuješ. Nenormalne to svrbi, cele členky mam doškriabane a take červene fliačiky. neviem z čoho to mam. Ak nahodou niečo zistiš tak mi daj vediet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasne svrbenie okolo clenkov - Fórum - ZDRAVIE.sk