Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Materské znamienko

Príspevok v téme: Materské znamienko
Jefitto

Od narodenia mám na bruchu v oblasti pupka veľké materské znamienko. Minulú nedeľu som si všimol, že je s ním dačo nedobre. Na kožné sa dostanem až v piatok, lebo som na intráku. Začalo zo spodnej časti akosi meniť farbu, je také čiernejšie. A jeho okolie tiež tmavne. Ide o melanóm? Koľko času mi zostáva?

llek

Chod na kozne v piatok, tak ako si pisal a nestresuj. Podstatne je, ze si zmenu spozoroval a ze ides na vysetrenie. Uz si to dovtedy nesleduj a hlavne nesurfuj internet. Informacie na internete maju svoje plusy aj minusy. Informacie na internete treba hladat s mierou a s rozumom a tak ich aj prijimat.

Jefitto

Ja si nemám čo riadiť... prijmem sviatosti a môžem sa pobrať... :P

Rakvy nevyberám načo... ja chcem ísť na popol :D

Dobre, tak teraz k téme... pod pojmom rýchlo som myslel, že ako dlho to je toto "rýchlo"?
5 sekund? Hodina? Dva dni? Mesiac? Pol roka?

Agnes999

Ze kolko casu mi ostava, to nemyslis vazne! Jak to hned rozmyslas? Nechces si rovno pozriet na internete rakvy? Ak meni farbu, je dobre, nech to vidi kozny lekar, ale vobec to nemusi hned znamenat rakovinu. Okrem toho, rakovina koze je najlepsie liecitelna rakovina a 95% vsetkych ludi sa uzdravi. Tak hlavne nepanikar, ak sa lekarovi dostanes v piatok vobec to nie je neskoro, tie 2-3 dni uz nehraju nijaku rolu.

Jefitto

NEviem, celkovo sa mi zdá akoby bolo popraskane, alebo čo... normálne mám obavy. Samozrejme, po celom nete vypisujú ľudia idiotiny, že rýchlo metastazuje atď atď, čo je síce naozaj super, ale čo to znamená rýchlo? Lebo v porovnaní s rakovinou pľúc je týždeň málo. Fakt by ma zaujimalo, koľko času to trvá celé toto...

Stelaa

To že mení farbu, neznamená hneď že to je melanón...Velakrát sa stane, že znamienko stmavne, je hlavné, že si si to všimol a riešiš to...Kožný lekár ti povie najlepšie či ho treba odstrániť. Ja ich mám na tele veľmi veľa, chodím každý rok na kontroly.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Materské znamienko - Fórum - ZDRAVIE.sk