Čakanie...

winki13

Prepáč, ale mám dojem, že od neho očakávaš trochu veľa. Čo tak trochu pochopenia? Je jasné, že keď študuje tak prichádzajú do úvahy jedine nejaké brigády a to je tak jedine na nejaké kultúrne vyžitie zárobok.
Neviem či si staršia od neho a očakávaš už nejaký plnohodnotný vzťah aj s bývaním, alebo ako to je. Ale treba sa trochu vcítiť do toho druhého. Lebo po škole mu tiež môže trvať dlho kým nájde adekvátne ohodnotené pracovné miesto a na druhej strane.....tebe sa tiež može stať, že ostaneš nezamestnaná, myslíš, že tvoj priateľ bude v tom prípade tiež premýšlať nad rozchodom?????? Peniaze sú veľa , ale nie všetko.

Trisha123

mnooo ved to,ze ked studuje, tak nema vela penazí a nemozme íst skoro nikam..:-(...uz sme sa o tom rozprávali, ostala som pri nom. No trápi ma to. Nechcem sa rozíst s ním, no budem čakať este minimálne 3 roky nato.

Dadula56

Pohovor si s nim o tom, nie s nami. My nevieme ako to s tebou mysli. Ale kym studuje, neda sa ratat s vela vecami, jedine, ze by bol extra talent a stihal zarobit peniaze popri skole, aby ste sa mohli osamostatnit alebo ak by si ty vedela pokryt vydavky zo svojho platu.