Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť lýtok

Príspevok v téme: Bolesť lýtok
jupiik

Ahojte, potrebujem od vás pomoc. Chodím pravidelne už 3 týždne večer behávať na školák na antuku. Ale teraz posledný týždeň ma strašne bolia lýtka. Nie je to bolesť ako pri svalovici lebo tú som mala troška keď som začínala behať. Dosť ma tá bolesť obmedzuje v behaní. Normálne som behala tak 30-40min a teraz vydržím ledva 20min kôli tej bolesti. A v lavom lýtku tá bolesť vystreluje až pod koleno. Stalo sa už toto niekomu z vás? Máte s tým skúsenosti a neviete náhodou z čoho by som to mohla mať?
Veľmi pekne vám ďakujem za rady a prajem pekný deň :)

jupiik

no aj priatel mi vravel ze to mozem mat presilene svaly... ale kolko by to malo byt chvilka? sice teraz aj tak dostanem svoje dni takze behat urcite nejake 4 dni nepojdem.. alebo mam vydrzat dlhsie? tyzden?

RNG

Skus zobrat viac draslika(banan, sol so znizenym obsahom sodika, Kalinat na odkyslovanie vin=KHCO3)
Krce=tetania mozu byt sposobene nedostatkom draslika(alebo vapnika aj horcika)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.