Ako ho mam chapat?

Príspevok v téme: Ako ho mam chapat?
ellliska

Sme spolu dlhsiu dobu, zopar rokov. Povedal, ze ho sex so mnou uz nebavi, teda ze ho pritahujem,lubi ma a pod. Ale ze proste uz nemoze so mnou spat. Raz za mesiac sa premoze. Nie som zena, ktora len lahne a rokroci nohy. Snazila som sa. Zaobstarala hocjake pomocky. Uz pri jeho pohlade na nich bolo vidno, ze ani to nepomoze. Nepomohlo, skor to bral ako otravu. Aj ked, niekedy to chcel. Neviem co sa deje.

Proste je to v troskach. Najhorse na tom je, ze sa nechce so mnou rozist, a ze jedina zena, s ktorou planuje buducnost som ja. Aj ked nam to v sexe neklape. Chce byt so mnou.

Co si mam o tom mysliet?

Maoam

mozno mu vyhovujes v ostatnych veciach a mozno davno sexuje s inou, to je jedno, nie si stastna v tom vztahu a mas pocit ponizenia, to nema proste vyznam a ked ostanes, tych komplexov bude coraz viac

si zrejme este stale velmi mlada, nenic si zivot

Lulita

utekaj, kade lahsie a na komplexy zabudni, prave preto je dolezite najst si ineho, toto bude podla mna vynimka, co sa ti stalo

Maoam

Preco bojujes o muza, ktory s tebou nechce spavat, neustale ta klame, mas pri nom coraz viac komplexov a zjavne sa necitis v tom vztahu vobec stastna?
Ked sa nechce rozist on, rozid sa ty. Nikto ta nemoze nutit ostat s nim vo vztahu a ked sa rozhodnes odist, on to bude musiet akceptovat.

ellliska

klamstvo je jeho doména, to je pravda. Aj ked sa s nim rozidem, najviac sa obavam tych komplexov, co som pri nom nadobudla z pocitu, ze zrejme niesom prenho v posteli dobra. Ale to uz je na inu temu. Nejdem to tu rozoberat.

Agnes999

Investovala si uz mnozstvo casu aj financii do ozivenia vasho sexualneho zivota. Nepomohlo to. Tak co tak investovat niekde, kde to ocenia. Najdi si milenca a tam mozes nosit eroticke hracky, ten bude len rad.