Som tehotná? Kondóm v polke penisu..

Príspevok v téme: Som tehotná? Kondóm v polke penisu..
zu1

Ahojte, dnes ráno sme mali s priatelom styk s kondomo, on sa spravil asi o minutu skor ako ja a ked som z neho zliezla tak bol kondom na polke penisu. Mám sa obávať alebo mám si ísť kupiť postinor, alebo to nevadí ? mám strach pretože po poslednej menštruácii som vysadila antikoncepciu zo zdravotných dovodov. Tak neviem čo mám robiť. Ejakulát zostal v špičke ale i tak mám obavy :(

blueberryche

Ahoj, môjmu priateľovi sa stáva pomerne často, že penis sa pri vyjdení trošku zvlečie, keď si ho nepridrží. Dokonca raz kondóm ostal vo mne. Ale paniku som z toho nikdy nerobila, ejakulát ostal vždy tam, kde mal, čiže v špičke a na úplnom začiatku. No a pokiaľ viem, tehotná nie som :) Všetko by malo byť v poriadku.

Lulita

ja si myslim, ze si nemusis robit starosti, to je moj nazor, aj ked problem by mohol byt ten nepravidelny cyklus, ale myslim, ze ten ejakulat ostal, kde mal

zu1

Takáto vec sa nám ešte nestala no, neviem možno som ho zvliekla ked som z neho zosadla, no ten pocit je zlý a ešte ked teraz neviem ako dostanem menštruáciu po vysadení tabletiek kedže pred tým som mala velmi nepravidelný cyklus.