Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktné šosovky

Príspevok v téme: Kontaktné šosovky
sharon stone

Dobrý den!dcera má 17 rokov a má dioptrie -2,5 a cylinder -0,5 na oboch očiach.Nosí okuliare a chcela by vyskusat kontaktné šosovky.Možete mi poradit,máte niekto s ich nosením skusenosti,pripadne čoho sa vyvarovat pri ich objednaní v optike?počula som i o jednodnových ?nebolo by lepsie asi na začiatok skusit tie? nie je to predsa len lacná záležitost.Dakujem za rady a informácie.

[zruseny17]

na prvu aplikaciu je najlepsie ist k ocnemu...on jej ich nasadi,skontroluje oci ci ich znasaju,ukaze jej manipulaciu a zasady hygieny a odporuci vhodny typ,dioptriu aj zakrivenie...dioptrie na okuliaroch a sosovkach mozu byt ine,ja mam sosovky napr.o dioptriu slabsie...
az potom by som odporucila objednavat cez internet,da sa na tom paradne usetrit:)
a ja nosim sosovky uz 17 rokov,verna som jednej znacke a pouzivam typ s mesacnou vymenou.

Lulita

ja nosim sosovky od 15 rokov, stale tu istu znacku, ktoru vsak uz prestali vyrabat
:( Surevue od Johnsons a neviem na ktore prejst, kedze tvrde nie su dobre, v Optike su predrazene, je dobre objednat cez internet, clovek moze usterit az 20 eur, no a kupujem si mesacne, 3 pary v jednom baleni

simca simcs

ja nosim sosovky roky a musim povedat ze som spokojna ale kazdy u kazdeho je to individualne, niekomu to telo jednoducho neprijme. co sa tyka ceny odporucam stranku farebnesosovky.sk (nie su tam len farebne), vyjde to zhruba na polovicu oproti optike, ale samozrejme na zaciatok treba aj lekara na konzultacie. ja som zacala hned mesacnymi, ale to je na vas.. treba si popozerat ceny ako vam to vyhovuje, ja som verna znacke Soflens, nedala by som ich za nic na svete :)

Magy

ano, jednodnovky su na zaciatok najlepsie, kupi sadu asi 6 parov a uvidi, ako ich znasa. potom je mozne vyskusat mesacne, jeden par nie je drahy a aspon sa nauci s nimi narabat, zisti ako si zvyka na udrzbu, vymenu atd.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktné šosovky - Fórum - ZDRAVIE.sk