Častá erekcia je to normalne?

Príspevok v téme: Častá erekcia je to normalne?
Few

Dobry den, chcel by som sa opytat nieco ohladom erekcie...neviem co mam s tym robit...do dna mam cca 10-25 erekcii...(strasne tvrdy penis) stale mam chut na sex...prestava to len ked myslim ozaj na nieco asexualne...potom chytim sa penisu a uz je do 10 sekund zase erekcia...nieze by mi to vadilo ale ked je to uz dlho boli penis...

Adam znalec

Chlape, ty bud za to len a len rad! Co by za taky stav podaktori starsi chlapi dali. Ziadny vysoky pocet erekcii nie je ziadna chyba. Prave naopak, dokazuje to, ze mas zdravy penis a si zrely pre mnozenie.. Ono to casom samo zacne opadavat, takze si uzivaj sex aj masturbaciu kolko len vladzes.. Podrobne je to zhrnute aj tu na blogu -- -odkaz odstránený-

Fox

Dobrý deň.. chcel by som požiadať o pomoc. Je mi to dosť trápne. Chcem pomôcť ohľadom erekcie. Mám 16 rokov, a erekciu mávam z ničoho nič. A veľmi často. Najtrapnejsia vec je keď počas hodiny vyvola učiteľ / učiteľka, a mám erekciu. Erekciu mám proste skoro vždy. Nemám erekciu, stačí chvíľku sedieť štát, a o 20 minút ju mám zase. BEZ DOVODU!! Prosím pomoc. :( Ako to môžem zmierniť.

Sandokan

Musis casto masturbovat alebo sexovat lebo ak to nebudes robit tak ty mozu zmodrat aj gulky a ak sa to bude casto stavat tak je mozna aj trvala impotencia

Few

no lenze ja sa milujem aj 5 hodin bez problemov...prvy krat sa spravim rychlo cca do 5 min a za 10 sec ide druhe kolo...