Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s novými topánkami

Príspevok v téme: Problém s novými topánkami
beskyd

zdravím kamaráti, nevie náhodou niekto o nejakej finte ktorá sa dá spraviť keď ma vzadu medzi pätou a achillovkou brutálne tlačia nové topánky? nemyslím že by boli malé ale po dlhšej chôdzi som zistil že ma vzadu oškierajú a bolí to pri chôdzi. nedá sa nejak svojpomocne natrvalo rozšíriť alebo upraviť tá zadná časť topánky? ďakujem:)

beskyd

dakujem vam, no naniesol som na to vatou lieh a dal tam kopyta a necham to tak aj tyzden kym sa mi nezahoja krvave rany na zadnej casti chodidiel:)

Deria

ja zase poznam tak, ze sa maju boty natriet zvnutra mliekom a v tom chodit. to ti verim, ze to nie je ziadna slast, tiez by som volila radsej to kopyto. a zapamätaj si, nikdy nemaj nove boty prvy krat prilis dlho (cely den?) na nohach! v takom pripade ta mozu aj tie kvalitnejsie odret.

iskierka

kym sa ti neroztiahnu, tak skus v DMke kupit take silikonove nalepky..su to malicke vankusiky kruhoveho tvaru a vies si to nalepit na tu vnutornu stranu paty (alebo aj hocikam inam, kde topanky tlacia), mne to velmi pomaha, nic ma neoskiera, pekne to tam drzi zalepene a nevidno to..

PoPotvorka

ano ,to miesto potriet alkoholom ...... poriadne potriet ,obuť a nosit pokial navlhcena cast neuskne .... kopyto ? noo skus, dufam ,ze má kopyto tvoju velkost nohy ,aby si na mna nenadaval ,ked budes musiet tahat za sebou o cislo vacsiu topanku :))

beskyd

aha, no koža to je.. akože nejakým liehom z vnútornej strany to miesto, kde to tlačí? a potom hneď obuť? a za aký čas sa má dostaviť efekt?:) neni potom lepšie natrieť liehom a dať do toho nejaké kopytá alebo ako sa volajú tie veci..

lea128

Mne sa vsetky topanky po nejakom case samovolne trosku roztiahli, najprv ma hrozne otlacili a ked som to prezila, po niekolkych dnoch boli akurat :) hlavne kvalitnejsia obuv by sa mala nohe prisposobit sama

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s novými topánkami - Fórum - ZDRAVIE.sk