Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilácia?

Príspevok v téme: Depilácia?
Pliagavec

Zdravím.
potrebujem radu. Pred 2 rokmi mi začali rásť chlpy na nohách a rukách. Prišlo leto, a chlpy som si ostrihal...

Lenže to som zjavne nemal robiť. Chlpy zhustli a sčerneli. Z jedného korienku vyrastajú 3-4 chlpy.
Dosť ma to štve, a už mi zarastá aj hruď a ramená.
Chcel som si kúpiť depilačné pásky, no prídu mi drahé. No na nete som našiel toto: www.supershop.sk
Na baliacich krabičkách píšu, že je dokázané, že chlpy po opakovanej depilácií zrednú.

A moja otázka na vás znie. Naozaj chlpy po depilácií zrednú?
Má s tým niekto skúsenosť?
Vďaka.

2488

ja si myslim ze sa vobec nemas holit, akoze v ramci hygienickych noriem to hej, ale urcite nie nohy a ani ramena, ani hrud, ved mas este len 15 rokov...jedine ze by si bol inak orientovany, mne take veci k ,,normalnemu,, chlapovi nepasuju, chlap ma byt chlap...

2488

ved si chlap, nie je to ok? myslim ze je prirodzenejsie ked je chlap zarasteny, ano, vsetko s mierou ja viem, ako ked je vyholeny jak babatko... a to si chces depilovat nohy? ja depilator pouziavm uz asi rok, a som spokojna- ano, rednu chlpky casom, a po case uz aj ta bolest je v pohode, a mas pokoj aj dva tri tyzdne, ja som spokojna. na tej hrudi no, bude ta to hrooooozne boliet si myslim. chlap ma byt chlap...
kolko mas rokov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilácia? - Fórum - ZDRAVIE.sk