Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depilácia?

Príspevok v téme: Depilácia?
Pliagavec

Zdravím.
potrebujem radu. Pred 2 rokmi mi začali rásť chlpy na nohách a rukách. Prišlo leto, a chlpy som si ostrihal...

Lenže to som zjavne nemal robiť. Chlpy zhustli a sčerneli. Z jedného korienku vyrastajú 3-4 chlpy.
Dosť ma to štve, a už mi zarastá aj hruď a ramená.
Chcel som si kúpiť depilačné pásky, no prídu mi drahé. No na nete som našiel toto: www.supershop.sk
Na baliacich krabičkách píšu, že je dokázané, že chlpy po opakovanej depilácií zrednú.

A moja otázka na vás znie. Naozaj chlpy po depilácií zrednú?
Má s tým niekto skúsenosť?
Vďaka.

2488

ja si myslim ze sa vobec nemas holit, akoze v ramci hygienickych noriem to hej, ale urcite nie nohy a ani ramena, ani hrud, ved mas este len 15 rokov...jedine ze by si bol inak orientovany, mne take veci k ,,normalnemu,, chlapovi nepasuju, chlap ma byt chlap...

2488

ved si chlap, nie je to ok? myslim ze je prirodzenejsie ked je chlap zarasteny, ano, vsetko s mierou ja viem, ako ked je vyholeny jak babatko... a to si chces depilovat nohy? ja depilator pouziavm uz asi rok, a som spokojna- ano, rednu chlpky casom, a po case uz aj ta bolest je v pohode, a mas pokoj aj dva tri tyzdne, ja som spokojna. na tej hrudi no, bude ta to hrooooozne boliet si myslim. chlap ma byt chlap...
kolko mas rokov?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depilácia? - Fórum - ZDRAVIE.sk