Prečo mi hovorí o kráse iných žien

Príspevok v téme: Prečo mi hovorí o kráse iných žien
Jaja919

Ahojte. S priateľom sme spolu krátko, 3 mesiace. Rozumieme si, je nám spolu fajn, všetko klape, až na jednu vec. Nechápem, prečo priateľ občas pri mne utrúsi poznámku na nejakú inú ženu, na ktorej obdivuje jej krásu. Napr. povie, že má krásne vlasy. Prečo mi to hovorí? Mne nikdy nepovedal, že mu na mne pripadá niečo pekné, že sa mu páčim ja či nejaká moja časť tela. Nie som žiadna misska, ale ani škaredá. Taký priemer. On potom tvrdí, že to myslel len zo srandy, alebo že ma chcel naštvať. Prečo ma ale chce štvať keď inak máme pekný vzťah a ja jeho neštvem? Nechápem. Máte podobné skúsenosti so svojimi chlapmi?

Aisha5

Jaja, na to je jednoduche riesenie. Muz, ktory takto ublizuje, zrejme netusi, ake bolestive mozu byt take poznamky pre zenu. On to musi sam zazit na vlastnej kozi. Takze ked s nim zase budes, pochval TY pred nim INEHO chlapa. Povedz svojmu priatelovi napriklad, ze "pozri aky ma henten pekne vysportovany hrudnik" a potom sa usmej a povedz, ze si to myslela zo srandy. Ani jemu to dvakrat prijemne nebude a zisti sam, ake to je, takze pomaly s tym prestane aj on...

rosalginka

ahoj ja som so sovjim rok a 3 mesiace a aj on mi hovori take veci :/ aj ked som mu povedal aze to nechcem... pocut...
Dokonca mu aj sem tam ujde e jeho bvala bola velmi sikovna a pise jej aj smsky na narodky ze ako aj ostatnym kamoska :/ a mne hovori ze si ma uz vybral navzdy .... je to smutne :/