Zvláštne vzťahy .. a aj doba

Príspevok v téme: Zvláštne vzťahy .. a aj doba
Anonymná128

Ahojte , ani neviem ,čo sem vlastne chcem napísať .
Pred zhruba hodinou som sa dozvedela ,že ma moj už expriateľ , počas celého vzťahu ( našťastie trval len dva mesiace ) , podvádzal . Cítim sa tak zvláštne , nestihla som sa priveľmi zaľúbiť, pretože ma často niečím zranil a dva mesiace nie sú dlhá doba , čiže tu neplačem , skor ma zabolelo to ,že mám pocit ,že ma klamal každým slovom ,dotykom bozkom ...
Mám 17 , on 24 , a sex nebol , pretože som to ešte nechcela . Povedal ,že na to počká ( zjavne však mu dala ona ,tak čakal ) .
Ale prečo to tak je ? Ako može byť s niekým , komu hovorí ako je zaĹúbený a šťastný , že je to dievča jediné a zároveň niekde preťahuje inú ... Nechápem ako niekto može byť tak bezcharakterný a krutý ....

Mám pocit ,že celá táto doba je nejaká divná . Vzťahy , sú stále brané na ľahšiu váhu , vidím samé rozchody , ubližovania atď . Nemyslím však len na lásku ....
Mám pocit ,že som prišla z inej doby . Mám 17 a už dvaja chalani ma odkopli kvoli tomu ž,e som chcela počkať so sexom ... Nezapadám , pretože nemám chuť ísť na ožran párty, nefajčím , nepijem atď .. Mám svoje sny a priority , som sama sebou len mi to často napadne , že je všetko nejaké na nič .

Jaja919

Máš pravdu, je taká doba. Minule som čítala internetový článok, že keď sa chlap nepokúsi o sex ani na treťom rande, či je normálny, či nie je gay. Bola som z toho úplne znechutená! Ja mám tiež pocit, že nepatrím do tejto doby. Všetko je len o sexe a povrchných krátkodobých vzťahoch. Ľudia už nemajú ani najmenšiu chuť na nejakom vzťahu pracovať, radšej podvádzajú a všetko ničia.

Anonymná128

Ďakujem za príspevky :-)
Ja neviem , často sa mi to stáva ,že som proste mimo svojich rovesníkov . Spolužiačky majú buď vzťahy na pár dní ( a nocí ) , riešia len trávu , alkohol atď ... a kamarátky , tie riešia chalanov ,čo majú tak 17 , a tí sú pre mňa len kamaráti a deti :-) Lenže zase starší , 20 plus chcú sex a keď ho nemajú , hľadajú ďalej ...

Dnes je to proste všetko nejaké pomotané ... Ľudia sa stále predbiehajú , porovnávajú , robia si napriek . A hlavne všetci komplikujú veci , ktoré sú vlastne jednoduché . Zabúdajú na to ,čo je v živote doležité ... preživajú , no nežijú.

gogolka1

áno presne, dobre robíš dievča,
ja som taká istá, nemusim alkohol, nebavi sa ozierat, chlapom nedam hned na prvom rande tiez potrebujem najprv niekomu verit a citit ze to je fakt skutocne a byt na to pripravena aby som mu dala pocitit i telesne lasku.
Dievca bud na seba hrdá, takych ako ty je uz na svete malo a verim tomu ze raz to nejaky chlapec oceni a pocka si spolu s tebou a potom budes vediet ze tí bezcharakterní chlapi stali za nic a bezdovodne si pisala sem na toto forum :))) k:urvosov nechaj pre k:urvy, ked som sa musela az takto vyjadrit, ty si dievca s velkym D :) tak hlavu hore .. drz sa ahoj :P

orol

Ideš na to rozumne a dobre... o nič si neprišla, ba naopak...chválim Ťa a všetko dobré želám, to k Tebe príde.